TelekonferencjeDarmowe oprogramowanie dla Twojej firmyCRM / ERP Berberis - System do zadań specjalnych

Oferujemy Państwu usługę polegającą na instalacji oraz konfiguracji oprogramowania do telekonferencji. Serwer instalujemy "on premis", czyli na platformie sprzętowej klienta, co zapewnia, że przesyłany dźwięk, obraz, czy wiadomości nie podlegają przetwarzaniu przez żadne komputery należące do firm trzecich

Ponieważ połączenia jest szyfrowane, nasza instalacja zapewnia pełną poufność przesyłanych danych. W dobie pandemii (choć nie tylko) możliwość prowadzenia zdalnych spotkań i narad w obrębie firmy jest czymś trudnym do przecenienia. Co więcej, oferowane rozwiązanie pozwala również kontaktować się z klientami. Można przy jego pomocy utworzyć wiele wirtualnych sal konferencyjnych i zapraszać do nich wybrane osoby, odbywając wiele równoległych, zdalnych spotkań.

Oprogramowanie jest bezpłatne (open source), natomiast usługę jego (zdalnej) instalacji i konfiguracji wyceniamy indywidualnie, w zależności od charakteru infrastruktury teleinformatycznej klienta (systemu operacyjnego serwera, rodzaju zabezpieczeń itp.).


Postaw na bezpieczeństwo,

musimy nauczyć się żyć w świecie wirtualnym!


Telekonferencja

 

Już od 390 PLN + VAT


Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać ofertę.


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site