Dodatki do nabycia


Zapraszamy na zakupyCRM / ERP Berberis - Dodatki do nabycia

System Berberis można w bardzo szerokim zakresie konfigurować do własnych, indywidualnych potrzeb, w szczególności uzupełniając go o cały szereg dedykowanych automatów, realizujących specyficzne zadania i ogromnie ułatwiających codzienną pracę. Nawet nie podejrzewasz, ile rzeczy będą one w stanie zrobić za Ciebie!

Dysponując odpowiednią wiedzą informatyczną oraz dostarczonymi przez nas narzędziami możesz we własnym zakresie budować szablony dokumentów, wzorce raportów, a także skrypty i akcje automatyczne, przetwarzające dane w określony sposób. Alternatywnie możesz też nam zlecić ich wykonanie, albo po prostu zakupić od nas gotowe, już istniejące elementy.  

Poniżej zamieszczamy wykaz dodatków, które mamy obecnie na półce. Pogrupowaliśmy je funkcjonalnie, opisując skrótowo działanie każdego z nich. Ponieważ jednak ich wykorzystanie w Twojej indywidualnej konfiguracji systemu może wiązać się z pewnymi pracami dostosowawczymi, ofertę cenową przedstawiamy na konkretne życzenie - wystarczy, że zaznaczysz interesujące Cię pozycje, podasz nam swoje dane kontaktowe i klikniesz przycisk znajdujący się u dołu strony.

Administracja systemem
Finanse
Magazyny
Ogólna organizacja pracy
Produkcja
Projekty
Serwis
Sprzedaż
Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site