Inne

Aura Centrum Sp. z o.o. - logo Aura Centrum Sp. z o.o. (Poznań)
Misją firmy jest wytworzenie oraz dostarczenie klientowi rzetelnych, wysokiej jakości prognoz meteorologicznych. Biuro Prognoz „AURA” współpracuje z wieloma regionalnymi stacjami radiowymi, prasą, operatorami telefonii komórkowej ERA GSM i PLUS GSM oraz mediami związanymi z Internetem.
   
Dental-S - logo
Firma zajmuje się tworzeniem zdrowych, ergonomicznych rozwiązań dla stomatologii.
   
Grupa Deweloperska Geo - logo Grupa Deweloperska Geo (Kraków)
Grupa jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  oraz Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Grupa Geo posiada oddziały w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.
   
Grudnik - Marketing Sp. z o.o. - logo Grudnik - Marketing Sp. z o.o. (Kraków)
Przedsiębiorstwo głównie zajmuje się handlem pełnym asortymentem wyrobów hutniczych - węglem, koksem a także obrotem nieruchomościami.
   
 MMS Sp. z o.o. - logo MMS Sp. z o.o. (Kraków)
Firma oferuje kompleksowe zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków i obiektów. Posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2000 oraz Certyfikat Jakości Usług nadany przez Ośrodek Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.
 
Safetech Sp. z o.o. - logo Safetech Sp. z o.o. (Warszawa)
Firma specjalizuje się w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych i naturalnej wentylacji oraz w projektowaniu i wykonawstwie stałych instalacji gaśniczych gazowych i instalacji sygnalizacji pożaru.
   
Supertoys - logo Supertoys (Legionowo)
Supertoys to spółka zajmująca się importem i dystrybucją na rynku krajowym gokartów i sprzętu do zabawy na świeżym powietrzu. Importują zabawki znanych światowych marek, zajmują się również udostępnianiem  sprzętu rekreacyjnego. Swoją ofertę kierują zarówno do klientów indywidualnych, jak i placówek edukacyjnych.
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site