Metal, plastik, drewno

   
Grupa Grejspol - logo Grupa Grejspol (Kędzierzyn-Koźle)
Grejspol od ponad 10 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku farbiarskim w Polsce, jest autoryzowanym dealerem znanych producentów farb m.in. Oliva, Sigma Coatings, Tikkurila.
   
Hellux_logo.png
Hellux istnieje na rynku od 1993 roku i zajmuje się produkcją oświetlenia, wykorzystując przy tym swoje niezwykle bogate doświadczenie w toczeniu elementów w drewnie, a także w obróbce tworzyw sztucznych.
   
iker.jpg IKER Sp. z o.o. (Nowy Sącz)
IKER zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli tapicerowanych przeznaczonych do wnętrz mieszkalnych i publicznych. Firma oferuje również różnego rodzaju dodatki dekoracyjne do wnętrz.
   
KONWERT Sp. z o. o. - logo

KONWERT Sp. z o. o. (Sosnowiec)
Proponowane przez firmę rozwiązania znajdują zastosowanie w dużych procesach produkcyjno - montażowych (przedsięwzięcia produkcyjne w Polsce, Słowacji i Czechach).

   
meblosystem.jpg

MebloSystem Sp. z o.o. (Głogów Małopolski)
Firma zajmuje się produkcją mebli systemowych oraz nietypowych, stanowiących wyposażenie biur, gabinetów, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, banków, sal obsługi klienta, sklepów, aptek oraz innych pomieszczeń i obiektów. Produkowane meble trafiają do odbiorców w Polsce, Niemczech, Francji, Anglii i na Ukrainie.

   
METAL-MAX - logo METAL-MAX (Bielsko-Biała)
Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości podzespołów, części do maszyn oraz usług w zakresie obróbki skrawaniem. METAL-MAX spełnia wysokie wymagania określone w normie ISO 9001:2000.
   
 Prosperplast - logo Prosperplast (Buczkowice)
Prosperplast wytwarza artykuły z tworzyw sztucznych t.j. plastikowe doniczki, łopaty do śniegu, skrobaki, sanki. Firma posiada własny tabor samochodowy, świadczy również usługi transportowe dla innych firm.
   
Roba Metals Polska Sp. z o.o. - logo Roba Metals Polska Sp. z o.o. (Stanowice k/Wrocławia)
   
Statex S.A. - logo  Statex S.A. (Przeźmierowo k/Poznania)
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site