Telekomunikacja

Axuse Group Sp. z o.o. Sp. k. - logo
Axuse Group to jeden z największych w Europie dostawców sieci LAN i WLAN. Firma skupia się przede wszystkim na sprzedaży najnowszych produktów telekomunikacyjnych służących do budowy sieci bezprzewodowych.

   
Bosch Telecom GmbH - logo
   
CONECTUS TM Solutions - logo
Conectus to nowoczesne centrum telefoniczne świadczące usługi z zakresu telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta.
   
Elektrim S.A. - logo
Spółka publiczna notowana od 1992 roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, powstała w wyniku prywatyzacji dawnego PHZ Elektrim. Działalność Elektrim SA jest prowadzona zasadniczo w formie holdingu.

 
Net4All - Telecom - logo
Operator telekomunikacyjny świadczący usługi klientom biznesowym na terenie całego kraju. Specjalizuje się również w projektowaniu, implemetacji i integracji sieci oraz systemów telekomunikacyjnych, a także w usługach WLR.
   
Netia Telekom SA - logo
Operator telefonii przewodowej w Polsce. Świadczy stacjonarne usługi telekomunikacyjne w całym kraju.
   
 ERA - logo
Operator sieci telefonii komórkowej GSM 900/1800 oraz UMTS.
   
 Regionalne Sieci Telekomunikacyjne El-Net S.A. - logo
El-net oferuje nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Pakiet oferowanych produktów obejmuje usługi w zakresie telefonii stacjonarnej, ISDN, dostępu do Internetu, dzierżawy łączy i telewizji kablowej.
   
 Telbeskid Sp. z o.o. - logo
Firma świadczy usługi telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych oraz firm na terenie dwóch obszarów telefonicznych tj. Gorlice i Nowy Sącz. Oferta firmy to także stały dostęp do internetu.
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site