Instytucje finansujące


Nie musisz sięgać do kieszeniCRM / ERP Berberis - Finansowanie

Korzystanie z systemu Berberis nie musi się wiązać z koniecznością zaangażowania własnej gotówki, bądź środków pochodzących z kredytu bankowego. Bardzo wygodnym i sprawdzonym sposobem finansowania jest leasing, który pozwala na używanie oprogramowania bez konieczności ponoszenia jednorazowo całkowitego kosztu zakupu licencji.


→  Pobierz i przeczytaj:  Czy wdrożenie Systemu Berberis się opłaci?


Ponadto, warto pamiętać, że:

  • raty leasingowe, bez względu na ich wysokość, zawsze stanowią koszt uzyskania przychodu, zmniejszając tym samym podstawę opodatkowania;
  • wymagania stawiane przez instytucję finansującą są w przypadku leasingu znacznie prostsze do spełnienia, niż w przypadku kredytu;
  • leasing nie zmniejsza zdolności kredytowej przedsiębiorstwa.

Grenke - logoDzięki umowie podpisanej pomiędzy firmą GRENKELEASING a BMS Creative wszelkie formalności związane z leasingiem załatwia się za naszym pośrednictwem. Procedury są bardzo przejrzyste i mało sformalizowane (np. oświadczenia zamiast zaświadczeń), a decyzja zapada dosłownie w ciągu kilku godzin. Nie ma pierwszej wpłaty, zaś dolna wartość licencji, przy której można otrzymać finansowanie, wynosi zaledwie 2.100 złotych. Przy kwotach poniżej 30.000 złotych stosuje się tryb uproszczony.

Europejski Fundusz Leasingowy - logo


Podobnego rodzaju umowę zawarliśmy również jakiś czas temu z Europejskim Funduszem Leasingowym.

 

 
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site