Referencje


Mówią, że jesteśmy najlepsi...CRM / ERP Berberis - Referencje

Poniżej zamieściliśmy informacje o kilku wybranych wdrożeniach Systemu Berberis, z którego korzysta dziś kilka tysięcy użytkowników. Wymienione tu firmy są różnej wielkości i reprezentują różne branże. Największe wdrożenie obejmuje około 400 stanowisk, a największa kartoteka magazynowa, obsługiwana przez nasz system, liczy ponad 100 tys. pozycji.

Obszerniejsza lista naszych klientów znajduje się tutaj.


3B Komputer - logo

3B Komputer (Kędzierzyn-Koźle)
3B Komputer jest firmą  oferującą usługi z szeroko pojętej branży informatycznej.  Zajmuje się między innymi  budową sieci komputerowych, telefonicznych, a także budową połączeń światłowodowych. W zakres świadczonych usług wchodzą również szkolenia informatyczne, sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz wdrożenia oprogramowania dla firm.

Zobacz referencje

   
4Utech - logo

4Utech (Warszawa)
4Utech oferuje kompleksową obsługę informatyczną  firm, włącznie z wykonawstwem sieci komputerowych oraz instalacją oprogramowania. Firma zajmuje się również dystrybucją sprzętu IT, świadczy także usługi serwisowe.

Zobacz referencje

   
AMS Sp. z o.o. - logo

AMS Sp. z o.o. (Świdnica)
AMS jest przedsiębiorstwem zajmującym się budową maszyn i urzadzeń specjalnych wykorzystywanych chociażby w branży motoryzacyjnej czy też AGD, a także w przemyśle elektromaszynowym.

Zobacz referencje

   
Axuse Group - logo

Axuse Group Sp. z o.o. Sp. k. (Opole)
Axuse Group to jeden z największych w Europie dostawców produktów telekomunikacyjnych służących do budowy sieci bezprzewodowych typu LAN i WLAN.

Zobacz referencje

   

Arkom Sp. z o.o. - logo

Arkom Sp. z o.o. (Rzeszów)
ARKOM jest firmą handlową zajmującą się dystrybucją narzędzi skrawających, pomiarowych, materiałów ściernych oraz obrabiarek. Świadczy także usługi w zakresie naprawy maszyn i urządzeń elektrycznych. W 2005 roku firma otrzymała certyfikat wydany przez DEKRA Intertek Certification GmbH z Stuttgartu potwierdzający wdrożenie i skuteczną realizację systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2000.

Zobacz referencje

   
Cantoni.gif

Cantoni Motor S.A. (Cieszyn)

Grupa Cantoni jest wiodącym w Polsce producentem asynchronicznych silników elektrycznych oraz narzędzi skrawających do obróbki metali i drewna.

Zobacz referencje

   

Corrimex - logo

Corrimex (Łomianki k/Warszawy)
Firma CORRIMEX działa w branży paliwowej. Jest czołowym w Polsce dostawcą myjni i urządzeń na stacje paliw. Dzięki punktom serwisowym rozlokowanym na terenie całego kraju zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla urządzeń myjących, systemów pomiarowych oraz dystrybutorów paliwowych i LPG. Firma stale się powiększa i umacnia swoją pozycję. Gwarancją najwyższej jakości obsługi klientów jest uzyskany w 2004 roku certyfikat ISO 9001:2000.

Zobacz referencje

   
Edusacja.pl Sp. z o.o. - logo

Edusacja.pl Sp. z o.o. (Poznań)
Edustacja to lider w branży szkoleń e-lerningowych. Zajmuje się również prowadzeniem projektów unijnych oraz koordynacją kampanii reklamowo-informacyjnych. 

Zobacz referencje

   
meblosystem_logo.jpg

Fabryka Mebli MEBLOSYSTEM Sp. z o.o. (Głogów Malopolski)

Fabryka Mebli MebloSystem zajmuje się produkcją mebli systemowych oraz nietypowych, stanowiących wyposażenie biur, hoteli, banków, sklepów oraz innych pomieszczeń i obiektów. Produkowane przez nich meble trafiają do odbiorców w Polsce, Niemczech, Francji, Anglii i na Ukraine.

Zobacz referencje

   

HYDROG - Zakład Budowy Maszyn - logo

HYDROG - Zakład Budowy Maszyn (Łódź)
HYDROG produkuje maszyny do budowy i remontów dróg i mostów, do bieżącego utrzymania dróg latem i zimą oraz maszyn budowlanych i lotniskowych. Przedsiębiorstwo dostarcza sprzęt do przedsiębiorstw drogowych, komunalnych, zakładów wodno – kanalizacyjnych, firm budowlanych, wyburzeniowych, zarządów dróg i in. W 2004 r. firma wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi w konkursie „Łodź Proponuje” na najlepsze łódzkie produkty.

Zobacz referencje

   
INFIDO - logo

INFIDO (Limanowa)
Firma INFIDO specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z branży IT.  Zajmuje się między innymi  wdrożeniami systemów informatycznych, projektowaniem i realizacją sieci komputerowych, usługami serwisowymi, a także sprzedażą sprzętu IT.

Zobacz referencje

   
Intertech - logo

INTERTECH (Dąbrowa Górnicza)
Intertech to jeden z czołowych dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w technice oczyszczania powietrza. Firma zajmuje się sprzedażą specjalistycznych filtrów, mat aeracyjnych,a także włóknin i tkanin filtracyjnych.

Zobacz referencje

   
klimapoz.jpg
Klimapoz działa na ogólnopolskim rynku od 1990 roku i zajmuje się kompleksową obsługą urządzeń klimatyzacyjnych: projektem, dostawą, montażem oraz serwisem.
   
Klub Jeździecki Szarża - logo

Klub Jeździecki Szarża (Bolęcin)
Klub sportowy, ośrodek wypoczynkowy, kursy jazdy konnej, wczasy w siodle - to wszystko można znaleźć w położonym niedaleko Chrzanowa, przytykającym do Puszczy Dulowskiej, Bolęcinie. Klub regularnie organizuje zawody w skokach i ujeżdżeniu, angażuje się w działalność charytatywną, a zwłaszcza leczenie hipoterapią dzieci z porażeniem mózgowym.

Zobacz referencje

   

KONWERT Sp. z o. o. - logo

KONWERT Sp. z o. o. (Sosnowiec)
Firma Konwert powstała w 2002 roku jako partner technologiczny Henkel Polska w zakresie technologii powłok preaplikowanych Loctite. Proponowane przez firmę rozwiązania znajdują zastosowanie w dużych procesach produkcyjno - montażowych (przedsięwzięcia produkcyjne w Polsce, Słowacji i Czechach).

Zobacz referencje

   
Metal-Max - logo Metal-Max (Bielsko-Biała)
Metal-Max powstał w 1988 r. Firma produkuje wysokiej jakości podzespoły, części do maszyn oraz świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem, spawania i montażu. Od wielu lat firma współpracuje z przedsiębiorstwami w Niemczech, Anglii, Szwecji, Irlandii, wykonując precyzyjne podzespoły do kompresorów i chłodziarek oraz maszyn rolniczych, drukarskich i papierniczych.

Zobacz referencje

   

Firma Minimax Polska Sp. z o.o. (Łomianki k/Warszawy)

Część niemieckiej grupy Minimax GmbH & Co. KG specjalizująca się między innymi w projektowaniu, budowie oraz serwisowaniu systemów gaśniczych.

Zobacz referencje

   
PHMET Sp. z o.o. - logo

PHMET Sp. z o.o.

jest firmą usługowo - handlowa zajmująca się: sprzedażą oraz serwisem urządzeń magnetycznych podnoszących standard pracy, efektywność produkcji oraz bezpieczeństwo. PH Met zajmuje się także usługami w zakresie obróbki skrawaniem, produkcji detali oraz  części zamiennych do maszyn i urządzeń, w oparciu o dokumentację własną i powierzoną, PHMET posiada wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy.

Zobacz referencje

   

PRO VITA - logo

PRO VITA (Strzelce Opolskie)
Firma PRO VITA zajmuje się sprzedażą nowego i rekondycjonowanego sprzętu medycznego. Jako jedna z nielicznych firm na rynku wraz ze sprzętem dostarcza kompletny protokół bezpieczeństwa urządzeń medycznych według norm europejskich: IEC/EN 60601-1 oraz najnowszą IEC 62353 / VDE 0751, a pomiary dokonywane są najnowocześniejszą aparaturą Seaward Group UK.

Zobacz referencje

   
SOL24.pl Sp. z o.o. - logo

SOL24.pl Sp. z o.o. (Opole)
SOL24.pl oferuje fachowe wsparcie informatyczne klientom biznesowym i indywidualnym. W dziedzinie tej wykazuje się szczególną innowacyjnością ze względu na to, iż świadczy również pomocy zdalną przez Internet. Firma zajmuje się także wdrożeniami i integracją systemów informatycznych.

Zobacz referencje

   
Solvia Odszkodowania - logo

Solvia Odszkodowania (Łódź)
Firma Solvia Odszkodowania to największa w centralnej Polsce kancelaria odszkodowawcza. Dotychczas udzieliła pomocy w sprawach 4000 zadowolonych klientów.

Zobacz referencje

   
Wainman Hawaii - logo

Wainman Hawaii (Fort Myers, FL, USA)
Wainman Hawaii to miedzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem i produkcją sprzętu sportowego. Firma posiada oddziały w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji.

Zobacz referencje

   
Wampol - logo

Wampol (Mysłowice)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WAMPOL specjalizuje się w remontach maszyn i urządzeń górniczych oraz elementów hydrauliki siłowej i sterowniczej. Oferuje także usługi hotelarsko-gastronomiczne w domu wczasowym GWAREK. Dzięki wprowadzonemu i stosowanemu systemowi ISO 9001 oferowane wyroby i usługi posiadają wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Zobacz referencje

   
wodinz.png

Powstałe w 1990 roku przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom usługi budowlane w zakresie między innymi zabezpieczeń głębokich wykopów za pomocą ścianek szczelnych, berlińskich, palisad. Zajmuje się również modernizacją istniejących już przepompowni, oraz budową nowych.

Zobacz referencje

   
Zikom - logo

Zikom (Warszawa)
Zikom zajmuje się szeroko pojętym outsourcingiem IT. Firma specjalizuje się w budowie i integracji infrastruktury sieciowej, a także we wdrożeniach systemów typu CRM i ERP. Zikom zajmuje się również dystrybucją sprzętu komputerowego, świadczy też usługi serwisowe.

Zobacz referencje

   
 BMS Creative - logo

BMS Creative (Rączna k/Krakowa)
Niby niewielki to powód do dumy, wdrożyć własny system u siebie, ale... Fakt, że Berberis od samego początku działa w naszej firmie i jest intensywnie wykorzystywany przez szereg osób, oznacza w praktyce permanentne prowadzenie testów, mających na celu wyeliminowanie niedoskonałości i stworzenie produktu na najwyższym poziomie, ku pełnemu zadowoleniu naszych klientów.


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site