Lokalizacja


W małej miejscowości obok wielkiego miastaNasza siedziba mieści się na terenie przyległej do Krakowa gminy Liszki, na południowo-zachodnich obrzeżach miasta, w pobliżu zjazdu z obwodnicy autostradowej. Z uwagi na to, że do różnych dzielnic Krakowa prowadzi stąd kilka dróg lokalnych, można dotrzeć do nas stosunkowo szybko i sprawnie, omijając przy tym najbardziej zatłoczone trasy.

Z centrum Krakowa najłatwiej dojechać do naszej firmy przez Salwator, ulicą Księcia Józefa, która następnie, na terenie Piekar, przechodzi w ulicę Mirowską. Tam też znajduje się Węzeł Bielany, wyraźnie oznaczony na tablicach przy autostradzie (należy zjechać z niej na "Kraków Centrum", ale później skręcić w prawo, właśnie na Piekary). Od wiaduktu jedzie się jeszcze około siedmiu minut, cały czas prosto i w górę aż do najwyższego wzniesienia w okolicy. Przy dobrej pogodzie roztacza się stąd piękny widok. Tu należy odbić w lewo i zjechać w dół, a następnie skręcić w pierwszą przecznicę w prawo. Ponieważ budynki w Rącznej mają numerację nieregularną, nie należy sugerować się ich numerami, lecz kierować się w stronę kościoła. Nasza siedziba znajduje się około 100 metrów przed nim, po lewej stronie - trudno nie zauważyć flagi z logo firmy.

Współrzędne dla nawigacji satelitarnej:

       N 50,0107°  i   E 19,7581°

       lub

       N 50°00'39''   i   E 19°45'29''

Niezmotoryzowani dojadą do nas:

      - mikrobusami firmy MAL-BUS

        do Spytkowic lub Przegini Duchownej;

      - autobusami MPK nr 239.

 
BMS Creative - Siedziba firmy

 

Mikrobusy MAL-BUS do Spytkowic zatrzymują się pod kościołem, ok. 100 m od naszej siedziby, zaś mikrobusy MAL-BUS jadące w kierunku Przegini Duchownej zatrzymują się pod remizą strażacką. Pod remizą strażacką zatrzymuje się również autobus MPK linii 259. Autobusy MPK linii 239 zatrzymują się natomiast, w zależności od kursu, na przystanku Rączna Kościół lub Rączna Kapliczka.

Mikrobusy odjeżdżają z Nowego Kleparza, z przystanku autobusowego w stronę Jubilatu. Można też do nich wsiąść na kolejnych przystankach autobusowych: Plac Inwalidów, AGH, Jubilat, Salwator. Autobusy MPK rozpoczynają kurs na pętli autobusowej Salwator.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site