Aplikacje mobilne


CRM / ERP Berberis - Aplikacje mobilne


Zawsze pod ręką


 

Berberis CRM


-


Aplikacja przeznaczona na smartfony, która udostępnia informacje o kontrahentach i prowadzonych wobec nich działaniach oraz umożliwia tworzenie notatek wraz z załącznikami, np. zdjęciami.

Berberis SP

-

Aplikacja wspierająca mobilną sprzedaż, dedykowana przedstawicielom handlowym pracującym w terenie.

Berberis SR

-

Aplikacja ułatwiająca pracę serwisantów w terenie - informuje o zleceniach, pozwala odnotowywać ich realizację, rejestrować czas pracy oraz ewidencjonować zużyte części i materiały.

Berberis MG

-

Aplikacja dedykowana na kolektory danych z czytnikiem kodów kreskowych, która umożliwia przeprowadzanie różnego typu operacji magazynowych.

Berberis IN -

Aplikacja umożliwiająca szybkie i sprawne przeprowadzenie inwentaryzacji środków trwałych oraz wyposażenia przy użyciu kolektora danych z czytnikiem kodów kreskowych.

Berberis WS -

Aplikacja dedykowana na kolektory danych z czytnikiem kodów kreskowych. Jej zadaniem jest wsparcie procesów magazynowych związanych z obsługą magazynów wysokiego składowania.

Berberis ZA -

Aplikacja wspierająca proces składania zamówień w tzw. wzorcowni.


→  Pobierz i przeczytaj:  Czy wdrożenie Systemu Berberis się opłaci?


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site