Elektronika i informatyka

abis.jpg ABIS Sp. z o. o. Spółka Komandytowa (Rząska)
ABIS działa na rynku automatyki przemysłowej od 1994 roku. Główne obszary działania firmy to: komputerowe systemy nadzorowania produkcji: MES, SCADA, systemy sterowania procesami produkcyjnymi, programowanie sterowników PLC, programowanie paneli operatorskich HMI, wizyjne systemy kontroli jakości, roboty przemysłowe, łączność radiomodemowa i GPRS, realizacja stanowisk produkcyjnych - mechanika.
   
EDP Support Sp. z o.o. - logo EDP Support Sp. z o.o. (Warszawa)
   
Eurotronic Sp. z o.o. - logo Eurotronic Sp. z o.o. (Poznań)
Eurotronic projektuje i wytwarza wyroby na potrzeby przemysłu, automatyki i informatyki. Ponad to firma wyposaża obiekty przemysłowe oraz oferuje doradztwo techniczne w zakresie środków automatyki i informatyki, aparatury pomiarowej elektronicznej i elektrycznej.
   
Hypersoft Informationssysteme GmbH - logo

Hypersoft Informationssysteme GmbH (Monachium)

   
IMCS - International Management and Control Systems - logo IMCS - International Management and Control Systems (Tel Aviv)
   
kornicki.png Kornicki (Wiedeń)
   
METRONIC Aparatura Kontrolno - Pomiarowa - logo METRONIC Aparatura Kontrolno - Pomiarowa (Kraków)
Firma jest producentem przemysłowej aparatury kontrolno - pomiarowej. Metronic oferuje ponad to pomiar przepływu pary technologicznej, pomiar wielkości fizycznych w rozproszonych systemach pomiarowych oraz kompletację dostaw aparatury kontrolno-pomiarowej.
   
Mikronika - logo Mikronika (Poznań)
Firma jest jednym z ważniejszych, krajowych dostawców rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej, opartych o własne oprogramowanie i bazę sprzętową. Rozwiązania Mikroniki znajdują zastosowanie w elektroenergetyce, metalurgii, przemyśle chemicznym oraz w telekomunikacji.
   
PPI Synergia Sp. z o.o. - logo PPI Synergia Sp. z o.o. (Kraków)
Synergia łączy w sobie usługi webhostingu i interaktywnej agencji reklamowej ze specjalistycznym doradztwem biznesowym w zakresie marketingu, mediów i strategii rozwoju w dziedzinie wysokich technologii. Firma jest akredytowanym wykonawcą w programach związanych z unijnymi funduszami pomocowymi.
   
R-Data - logo R-Data (Kraków)
Firma specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu szeroko rozumianych projektów i systemów IT. Jej produkty wspomagają funkcjonowanie wielu jednostek, w tym urzędów miast i gmin. R-Data współpracuje z największymi w Polsce firmami integratorskimi, które wykorzystują jej oprogramowanie w sowich projektach oraz wdrażają je u klientów.
   
RoboBAT Polska Sp. z o.o. - logo RoboBAT Polska Sp. z o.o. (Kraków)
Lider w branży wysokiej klasy oprogramowania służącego do projektowania konstrukcji budowlanych. Firma tworzy zintegrowany system nowoczesnych programów przeznaczonych do modelowania, obliczeń, wymiarowania oraz tworzenia kompletnej dokumentacji wykonawczej konstrukcji budowlanych. Opracowywane rozwiązania wykorzystywane są przez projektantów na całym świecie. 
   
Skalmex Sp. z o.o. - logo Skalmex Sp. z o.o. (Skalmierzyce)
Firma działa w branży nowoczesnych rozwiązań elektroniczno-informatycznych dla przedsiębiorstw oraz odbiorców indywidualnych. Skalmex posiada bogate doświadczenie w pracach nad systemami identyfikacji bezstykowej wspomagającymi zarządzanie przedsiębiorstwem.
   

TBD - Polska S.A. - logo

TBD - Polska S.A. (Kraków)
Firma specjalizuje się w obsłudze informatycznej jednostek administracji publicznej (projektowanie i wykonawstwo w ramach wdrażania systemów informatycznych, outsourcing, consulting). TBD szkoli kadrę urzędniczą  MSWiA, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego i in.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site