Oferta pracy


Przyjdź i zostań z nami 

 

Oferujemy interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole, uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych, a przy tym możliwość poznania nowych technologii i dalszego rozwoju.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety personalnej oraz uzbrojenie się w cierpliwość - niestety procedura rekrutacji może zabrać nam nieco czasu. Prosimy wypełnić tylko te pola, które ewidentnie dotyczą oferowanego stanowiska.

Dodatkowy atut: Nasza siedziba znajduje się tuż pod Krakowem. Jadąc do nas rano, a wracając po południu unikasz korków!


Aktualnie poszukujemy


Programisty

Wymagana znajomość języka SQL oraz problematyki relacyjnych baz danych, a także przynajmniej jednego z języków: PHP, Object Pascal, C++, C#, Java, Java Script.

Mile widziana znajomość środowiska Delphi, C++ Builder lub Visual Studio, znajomość języka angielskiego oraz zagadnień z zakresu organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw.


Specjalisty d/s Wdrożeń IT

Wymagana znajomość języka SQL.

Mile widziana znajomość języka PHP, zagadnień z zakresu organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw, administracyjnych aspektów systemów operacyjnych Linux i Windows, serwerów baz danych PostgreSQL i MS SQL, podstaw funkcjonowania sieci komputerowych, sieci VPN, zapór firewall, serwerów pocztowych oraz serwerów Apache i Samba.

 

Asystentki w Dziale Marketingu zajmującej się nawiązywaniem i utrzymywaniem kontaktów z klientami biznesowymi, prezentowaniem oprogramowania oraz tworzeniem ofert handlowych.

Wymagana łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność logicznego myślenia, kreatywność, biegłość w posługiwaniu się komputerem, bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office, odpowiedzialność i sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do podróżowania.

Mile widziana znajomość informatycznych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw, zagadnień marketingu i sprzedaży systemów informatycznych, języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.

 

Studentom oferujemy możliwość odbycia praktyk

W zależności od aktualnie dostępnych wolnych miejsc przyjmujemy praktykantów na zasadach uzgadnianych z zainteresowanymi (bądź uczelniami). Przychodząc do nas na praktykę zobaczysz z bliska prawdziwe projekty informatyczne, zapoznasz się z organizacją pracy zespołu zaangażowanego w wytwarzanie i wdrażanie oprogramowania, dowiesz się więcej o potrzebach oraz oczekiwaniach klientów. Postaramy się wyznaczyć Ci ciekawe zadania, dostosowane do Twoich aktualnych umiejętności. Jeśli spodoba Ci się u nas, a my dostrzeżemy w Tobie odpowiedni potencjał, być może nawiążemy współpracę na dłuższy okres czasu.

 
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą jako programista lub serwisant, wypełnij
 
 
Jeśli chciałbyś pracować w innym charakterze, możesz wypełnić

 


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site