Budownictwo i transport

LOGO-ALUNA-WWW-2014.png
ALUNAŸ®
ALUNAŸ®
ALUNAŸ®
ALUNA International Trade and Development Group (Bytkowo k. Poznania)
ALUNA jest producentem m. in. zadaszeń basenowych. Współpracuje ściśle ze swoimi partnerami handlowymi z całej Europy. Firma posiada swój  własny system profili aluminiowych, który pozwala na konstrukcje zadaszeń do 15 m szerokości oraz ogromną wariantowość konstrukcji.
   
Miastoprojekt Kraków - logo Miastoprojekt Kraków
Biuro zajmuje się projektowaniem urbanistycznym i budowlanym oraz architekturą krajobrazową, sprawuje nadzór budowlany autorski i inwestorski. Prowadzi programy obejmujące różne dziedziny gospodarcze (kierowanie, inspekcja i kontrola, koncesjonowanie).
   
 ALEKSANDRA - logo ALEKSANDRA (Skierniewice)
Firma zajmuje sie kompleksowym wykonawstwem robót energetycznych, między inymi: budową linii napowietrznych i kablowych, budową stacji transformatorowych oraz konserwacją urządzeń i instalacji elektrycznych w obiektach. Przedsiębiorstwo świadczy także usługi związane z wykonawstwem przyłączy wodociągowych.
   
geo-dom-geologia.png GEO-DOM Maciej Kij (Lesko/Kraków)
Firma GEO-DOM oferuje usługi geologiczne i inwestycyjne. Zajmuje się między innymi wykonywaniem analiz terenu pod późniejsze inwestycje.
   
 wodinz.png
Powstałe w 1990 roku przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom usługi budowlane w zakresie między innymi zabezpieczeń głębokich wykopów za pomocą ścianek szczelnych, berlińskich, palisad. Zajmuje się również modernizacją istniejących już przepompowni, oraz budową nowych.
 
   
Zychbud - logo Zychbud (Szymbark)
Głównym przedmiotem działalności firmy jest handel materiałami budowlanymi. Firma świadczy również usługi transportowe zarówno na terenie Polski, jak i międzynarodowe. W ofercie Zychbudu znajduje się także wynajem nieruchomości na cele handlowe, usługowe i gastronomiczne.
   
ID LOGISTICS POLSKA - logo ID LOGISTICS POLSKA S.A. (Katowice)
Id Logistics Polska działa na rynku od 2008 roku. Firma oferuje usługi logistyczne dopasowane do potrzeb klientów - przede wszystkim - kompleksową obsługę logistyczną sieci handlowych.
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site