Przelicznik jednostek


W szkole, w domu, na uczelni, w firmie...BMS Creative - Przelicznik Jednostek

Narzędzie konwertujące, przydatne dla uczniów rozwiązujących zadania z fizyki lub chemii, studentów kierunków przyrodniczych i technicznych, ale też wszystkich tych, którzy w swojej pracy zawodowej muszą szybko zamieniać i przeliczać jednostki miar.

Uwaga: Choć dołożyliśmy najwyższej staranności, aby baza nie zawierała błędów, nie gwarantujemy, że tak właśnie jest. Dlatego Przelicznik Jednostek nie może w żadnym wypadku służyć jako narzędzie do obliczeń, których błąd mógłby być bezpośrednią przyczyną śmierci, uszkodzenia ciała lub poważnych szkód fizycznych, bądź środowiskowych. Wykluczamy w związku z tym jakąkolwiek odpowiedzialność za szkody, które w wyniku błędnego działania Przelicznika Jednostek może ponieść jego użytkownik, bądź osoby trzecie, niezależnie od tego, w jaki sposób szkody te powstały. Zastrzeżenie to dotyczy w szczególności utraty zysków, utraty zdrowia lub życia, a także innych szkód przypadkowych, pochodnych i pośrednich, nawet wówczas, gdy zostaniemy powiadomieni o możliwości ich powstania.


polskiprogram.png                                     programosy.gif

1 443 169
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site