Moduły 

W skład naszego krzewu berberysu wchodzą
CRM / ERP Berberis - Moduły
Łodyga berberysu   Tignum - Łodyga, organizacja pracy i kontakty z klientami (CRM operacyjny)
Klient to najważniejszy byt w systemie, zatem właśnie na tym module opiera się cała złożona konstrukcja naszego oprogramowania.
  
Kwiat berberysu   Flos - Kwiat, sprzedaż
Jak kwiat wieńczy łodygę, tak sfinalizowana transakcja i wystawiona w związku z nią faktura stanowi oczekiwany rezultat starań handlowców..
  
Korzeń berberysu   Radix - Korzeń, gospodarka magazynowa
Zaplecze systemu - niczym korzeń ukryty pod ziemią, nie rzuca się specjalnie w oczy, jednak bez niego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie całości.
 
Kora berberysu   Cortex - Kora, serwis
To jakby dodatek do rośliny. Niepotrzebny? Warto pamiętać, że kontakty z klientem nie kończą się na sprzedaży - dobry serwis jest warunkiem dalszych transakcji.
 
Gałąź berberysu   Ramus - Gałąź, produkcja
Z punktu widzenia typowego użytkownika samego CRM - to tylko boczna gałąź. Dla wielu typów przedsiębiorstw stanowi ona jednak ogromną wartość.
 
Kolec berberysu   Spina - Kolec, moduł administracyjny
Tu konfiguruje się między innymi rozbudowany system zabezpieczeń, o które może dotkliwie pokłuć się intruz, jeśli zapragnie bez upoważnienia zdobyć poufne dane.
 
Liść berberysu   Folium - Liść, rozliczenia
Rozliczenia czasu pracy i kosztów oraz kontrola zobowiązań stanowi dla firmy element tak samo ważny, jak liście dla rośliny.
 
Owoc berberysu   Bacca - Owoc, narzędzie do analizowania danych (CRM analityczny)
Owocem gromadzenia danych w systemie jest wiedza o klientach i o własnej firmie. Pozyskuje się ją sporządzając różnego rodzaju przekrojowe raporty.
     
Granum.jpg   Granum - Nasiono, serwer aplikacyjny
Wyrasta z niego nowa roślina, nieco odmienna od oryginału... Moduł udostępnia API systemu, w szczególności przeglądarkom WWW, urządzeniom mobilnym itp.
     
JPK.jpg  
JPK - Generator jednolitego pliku kontrolnego
Nazwa odstaje trochę od "botanicznej poetyki", ale coż... obowiązek to obowiązek. Każdy doskonale wie, do czego służy ten moduł.
 

→  Pobierz i przeczytaj:  Czy wdrożenie Systemu Berberis się opłaci?


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site