MultiminorMinor razy N – w cenie 590 razy NCRM / ERP Berberis - Multiminor
Rozwijasz się, zatrudniłeś kolejnych pracowników, kupiłeś im komputery, przydzieliłeś obowiązki. Pan Jacek będzie rozmawiać z klientami i przygotowywać oferty, pani Krysia poprowadzi sekretariat, a pan Marek wreszcie zapanuje nad magazynem i skoordynuje pracę trzech serwisantów. No i jeszcze Ty – oczywiście musisz ogarnąć wszystko.

Twoja firma to jeszcze nie korporacja i nie stać Cię jeszcze na duży system informatyczny, ale też Berberis Minor, którego sam używałeś do tej pory, przestał Ci wystarczać. Gdyby tak znalazł się na każdym stanowisku! Oczywiście nie na każdym osobno. Pan Jacek musi przecież wiedzieć, co jest w magazynie, pani Krysia nie powinna przepisywać ręcznie danych z ofert na faktury, a pan Marek chciałby wcześniej zostać poinformowany, że realizacja kolejnego zamówienia klienta wyczyści mu półki z chodliwego towaru.

 

Gdyby… Ale cóż prostszego? Kup naszego Multiminora dopłacając różnicę w cenie licencji, a Twoja kilkuosobowa firma zacznie działać jak szwajcarski zegarek! Żadnego przenoszenia danych, nic w tym rodzaju! Wystarczy instalacja i kilka prostych ustawień, z którymi sam powinieneś poradzić sobie bez trudu. Multiminor realizuje te same funkcje, co Minor, tyle że działa w sieci, na wielu stanowiskach, które oczywiście współdzielą ze sobą dane. W tym sensie, podobny jest do Multiminimy, ale w przeciwieństwie do niej obsługuje jeszcze fakturowanie, magazyn i serwis. Najlepiej zresztą spójrz na Opis systemu. Multiminor realizuje funkcje zawarte w punktach 1-15, za wyjątkiem rozpoznawania pisma ręcznego. Ponadto, jego możliwości konfiguracyjne zostały przez nas ograniczone, no i jak Minor, wspiera tylko jeden magazyn i jedną walutę. Ale nie przejmuj się! Jeśli np. otworzysz oddziały, zaczniesz eksportować itd. (życzymy Ci tego!), to po prostu, bez żadnych problemów technicznych, rozbudujesz swojego Multiminora do pełnego Berberisa, dopłacając, jak zwykle, różnicę w cenie licencji. Na razie Multiminor kosztować Cię będzie zaledwie 590 PLN netto od stanowiska. To naprawdę niewiele, zwłaszcza że możliwości rozwojowe są ogromne i na pewno nie staniesz w przyszłości „przed ścianą”.


Aby zamówić, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site