Do zadań specjalnych...Rozwiążemy Twój problem
CRM / ERP Berberis - System do zadań specjalnych

Berberis to oprogramowanie gotowe. Tworzymy je od 2000 roku i naprawdę potrafi już ono bardzo wiele. Możesz je więc po prostu u siebie zainstalować, przeprowadzić elementarną parametryzację i używać takim, jakie jest. Lecz przecież Twoja firma jest wyjątkowa i potrzebuje czegoś bardzo szczególnego...

→  Pobierz i przeczytaj:  Czy wdrożenie Systemu Berberis się opłaci?


Być może myślałeś nawet o zleceniu napisania jakiegoś systemu specjalnie dla siebie, ale gdy zorientowałeś się, jakie byłyby tego koszty, porzuciłeś ten pomysł. I słusznie, bo nie o to przecież chodzi, aby wyważać uchylone drzwi, lecz o to, by otworzyć je na oścież. Tu właśnie pragniemy przyjść Ci z pomocą, bowiem naszym celem nie jest sprzedanie pudelka z programem, lecz rozwiązanie problemu, z którym się borykasz – przy użyciu narzędzia, jakim dysponujemy.

Berberis posiada w istocie niezwykle rozbudowaną warstwę konfiguracyjną, której raczej nie dostrzeżesz w wersji demo. Wspominamy o niej, co prawda, opisując funkcjonalności systemu, lecz chyba najlepiej będzie przedstawić kilka przykładów.

1. Sprzedajesz swoje towary do najprzeróżniejszych krajów świata, wobec czego potrzebujesz ofert, umów, faktur, wuzetek oraz innych dokumentów w bardzo wielu językach. I gdzie tu kłopot? Korzystając z możliwości tworzenia szablonów wydruku oraz dostarczonego przez nas narzędzia do ich projektowania, stworzysz sobie sam wszystko, czego potrzebujesz. Albo też my stworzymy to dla Ciebie, a Ty sam dokonasz w przyszłości niezbędnych modyfikacji, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

CRM / ERP Berberis - System do zadań specjalnych
CRM / ERP Berberis - System do zadań specjalnych

2. Jesteś producentem. Wiadomo, nie o to chodzi, żeby wszystko wprowadzać do systemu ręcznie. Dobrze byłoby np. pobierać informacje bezpośrednio z maszyn... No tak, a od czego jest nasz serwer aplikacyjny? Od czego wspomniane już skrypty? Oczywiście, nie znamy specyfiki Twojej działalności, ale przecież po to stworzyliśmy warstwę konfiguracyjną naszego oprogramowania, aby przy jej pomocy w prosty sposób zbudować coś specjalnie dla Ciebie!

3. Działasz w branży finansowej. W czym problem? Podobne skrypty oraz automaty, którymi potrafi zarządzać nasz system, zrealizują segmentację klientów według Twoich zasad, naliczą odsetki, obliczą koszty tam, gdzie jest to niezbędne, wyślą mailem powiadomienia lub wezwania w określonych sytuacjach, a nawet skomunikują się z innym oprogramowaniem, które wykorzystujesz Ty lub instytucje, z którymi współpracujesz: banki, sądy, komornicy...

CRM / ERP Berberis - System do zadań specjalnych
CRM / ERP Berberis - System do zadań specjalnych

4. A może Twoja firma zajmuje się serwisem? Pracownicy są w ciągłym ruchu, a Ty chciałbyś, aby system wrzucał zlecenia bezpośrednio do kalendarzy ich telefonów komórkowych, wysyłał do nich SMS'y i odbierał SMS'y od nich, na ich podstawie monitorował i zamykał zlecenia, mierzył czas pracy, informował klientów. Niewykonalne? Skądże! Wystarczy wrzucić do Systemu kilka skryptów, opisujących logikę funkcjonowania Twojego biznesu, a wszystko ruszy z kopyta.

5. Czymkolwiek byś się nie zajmował, jeżeli Twoi pracownicy w ramach swych obowiązków realizują określone, powtarzalne sekwencje czynności, będziesz mógł skonfigurować dla nich odpowiednie procedury, które poprowadzą ich za rękę, ustawią podpowiedzi, od razu wypełnią niektóre pola tak, aby do minimum ograniczyć prawdopodobieństwo pomyłek oraz tzw. "niepotrzebne klikanie", które, jak dobrze wiesz, jest zmorą nawet najbardziej renomowanych systemów informatycznych. Czyż nie?

CRM / ERP Berberis - System do zadań specjalnych

To tylko przykłady. Warstwa konfiguracyjna Systemu Berberis potrafi naprawdę bardzo wiele. Pomyśl tylko: to samo oprogramowanie wspiera pracę banku, wielkiej kancelarii windykacyjnej, fabryki mebli, przedsiębiorstwa serwisującego stacje paliw, hurtowni elektronarzędzi, dużej firmy budującej serwerownie... Gdy dostarczamy aktualizację, wszyscy dostają to samo, a jednak każdy ma coś innego - to, czego potrzebuje. Jak to możliwe? Po prostu:


Berberis to system do zadań specjalnych!


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site