MultiMinimaMinima razy N w cenie 450 razy NCRM / ERP Berberis - Multiminima

W Twojej firmie nie wystawia się wielu faktur (może używasz już do tego jakiegoś prostego programu), nie masz magazynu, nie jesteś producentem, nie prowadzisz serwisu. Mimo to zatrudniasz kilka osób i chciałbyś jakoś skoordynować i uporządkować ich pracę: kontakty z klientami, obieg dokumentów, przekazywanie zadań, nadzór nad projektami itp.


Oczywiście, najlepiej byłoby zakupić  wybrane moduły naszego dużego systemu, ale, jak na razie, wychodzi to trochę drogo. Nie musisz tłumaczyć – rozumiemy, że początki nie są łatwe i nierzadko trwają dłużej niż by się chciało. Ale czy oznacza to, że Wasz zespół skazany jest na Excela, Outlooka i współdzielenie katalogów?


 

Czy macie tracić cenny czas na bezustanne poszukiwanie dokumentów, zastanawianie się, kto gdzie co umieścił, kto komu co nadpisał i gdzie podział się ten ważny mail, który każdy miał u siebie, po czym skasował go, sądząc, że sprawą zajmie się kolega? Pomyśl, ile w tym czasie moglibyście zarobić! Czy nie szkoda Ci tych pieniędzy?

Naszą odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Berberis Multiminima. Zobacz Minimę i po prostu wyobraź sobie, że działa ona w sieci i że osoby pracujące na różnych stanowiskach komputerowych mają dostęp do informacji zapisanych w jednej bazie. Nic dodać nic ująć! Masz do dyspozycji funkcje niezbędne do prowadzenia ewidencji kontrahentów, rejestrowania i planowania czynności, tworzenia grup marketingowych, czy wysyłania korespondencji seryjnej. Możesz zlecać sprawy pracownikom, przekazywać działania, archiwizować dokumenty, sprawnie obsługiwać korespondencję elektroniczną.

Minimę możesz z resztą wypróbować w praktyce, a nawet używać jej za darmo do prowadzenia swojej działalności – tyle tylko, że na pojedynczym komputerze. Multiminimę możesz mieć za jedyne 450 PLN netto od stanowiska, a z instalacją, uruchomieniem i konfiguracją powinieneś sobie poradzić - uczyniliśmy je tak prostymi, jak to tylko możliwe w przypadku tej klasy oprogramowania.

Spójrz na Opis systemu - Multiminima realizuje wszystkie funkcje wymienione w punktach 1-11, z tym, że podobnie jak Minima nie wspomaga rozpoznawania pisma ręcznego i również w jej przypadku konfigurowalność została wyraźnie ograniczona. A jeśli żal Ci, że nie ma w niej czegoś, co może by się przydało – nie przejmuj się! Kiedy w przyszłości zechcesz zakupić pełny system, nie będzie z tym żadnych problemów technicznych, a Ty dopłacisz jedynie różnicę w cenie licencji. To chyba dobry układ, prawda?


Aby zamówić, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site