Jak kupić?


To więcej niż proste!


CRM / ERP Berberis - Jak kupić?

Albo bezpośrednio u nas, albo u któregoś z naszych partnerów. Oczywiście nie chcesz kupić kota w worku... Dlatego bez konieczności rejestrowania się, ani innych ceregieli udostępniamy Ci wersję demonstracyjną, która nie ma żadnych limitów czasowych, a jedynie ograniczenie na ilość wprowadzonych przez Ciebie danych. Możesz ją zainstalować, obejrzeć, pobawić się.

→  Pobierz i przeczytaj:  Czy wdrożenie Systemu Berberis się opłaci?


Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie będzie to takie proste. Berberis jest naprawdę rozległym systemem ze złożoną logiką biznesową i rozpoznawanie go „walką” może być pewnym wyzwaniem. Dlatego nim się za to zabierzesz, zapraszamy na krótki rekonesans. Otóż, umieściliśmy na naszych stronach specjalny przewodnik interakcyjny – taki system w obrazkach. Zamiast obsługiwać prawdziwą aplikację, oglądasz zrzuty ekranów wybierając linki imitujące przyciski lub opcje menu w programie. Nie wprowadzasz danych, nie męczą Cię komunikaty „Brak czegoś tam, uzupełnij…” itd. Po prostu siedzisz, klikasz i oglądasz. Do Twojej dyspozycji jest też instrukcja obsługi, choć  zapewne większy użytek zrobisz z niej już po ewentualnym zakupie naszego oprogramowania.

Co jeszcze możemy Ci zaproponować? Prezentację systemu i to na kilka sposobów:

  • możesz odwiedzić nas w naszej siedzibie, po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania,
  • nasi handlowcy mogą odwiedzić Ciebie,
  • możemy przeprowadzić dla Ciebie prezentację zdalną,
  • możesz zwrócić się do któregoś z naszych partnerów, np. najbliższego geograficznie.

Ogólnie rzecz biorąc, mamy świadomość, że jeśli dzieli nas kilkaset kilometrów, będziesz wolał współpracować z kimś, do kogo masz bliżej. Niby dwudziesty pierwszy wiek, Internet, wideokonferencje i te sprawy, ale zawsze… Żywy człowiek jest żywym człowiekiem i dobrze żeby był na miejscu.

Przy okazji, wersję najmniejszą, Berberis Minima możesz mieć całkiem za darmo, a dwie nieco większe wersje zakupisz w naszym sklepie internetowym.

Skontaktuj się więc bezpośrednio z naszym Działem Sprzedaży lub na poniższej mapce wybierz województwo, w którym mieści się Twoja firma i znajdź naszego najbliższego Partnera.

Mapa Polski

Małopolskie Podkarpackie Lubelskie Świętokrzyskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie Wielkopolskie Łódzkie Mazowieckie Podlaskie Wamińsko mazurskie Lubuskie Zachodnio Pomorskie Pomorskie Kujawsko pomorskie

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site