berberis.pngZapraszamy na pasjonujące wycieczki po Systemie Berberis! 


Przewodnik interakcyjny – Trasy turystyczne

Nie wymagają one specjalnego wyposażenia i nie sprawiają trudności turystom. Wystarczy że klikniesz odpowiedni obrazek, a następnie będziesz trzymać się szlaku (znaki umieściliśmy u dołu stron). Możesz z niego bezpiecznie schodzić na boki korzystając z różnych odsyłaczy, które znajdziesz po prawej stronie. Jeśli zabłądzisz, nie wzywaj pomocy, bo nic Ci nie grozi - po prostu użyj przycisków nawigacyjnych swojej przeglądarki, aby powrócić w poprzednie miejsce.

Spacerując zwróć uwagę, że istotne dane wprowadza się do Systemu tylko raz - następnie przenoszą się one automatycznie z formularza na formularz. Co więcej, użytkownik naszego oprogramowania może sam budować w nim własne ścieżki - takie, jakie najbardziej odpowiadają jego specyficznym potrzebom. Szlaki, po których Cię prowadzimy mają więc jedynie charakter przykładowy.

Po skończonej wycieczce znajdziesz się znowu na tej stronie i będziesz mógł się udać na kolejną, pasjonującą wędrówkę lub też naciskając poniższy przycisk przenieść się do naszego Przewodnika Interakcyjnego, który pozwoli Ci obejrzeć całość Systemu.

Wróć do Przewodnika Interakcyjnego
 
Furka

niebieski.png

Szlak niebieski dedykujemy firmom produkcyjnym. Poprowadzi Cię on długą, piękną trasą od otrzymanego mailem zapytania poprzez ofertę i zamówienie aż na sam szczyt, jakim jest zlecenie produkcyjne. Potem nieco w dół, by na przełęczy przyjrzeć się harmonogramowaniu i oto przed tobą kolejne wzniesienie, a na nim tzw. kiosk - program do rejestrowania realizacji zadań w hali produkcyjnej. Stąd wygodną ścieżką dojdziesz do przyjęcia wewnętrznego (RW na materiały wystawią się automatycznie), by następnie bez trudu zejść przez fakturę do wydania z magazynu i dotrzeć do należnej Ci zapłaty.

zielony.png

Jeśli Twoja firma jest firmą handlową, proponujemy, abyś najpierw wyruszył szlakiem niebieskim, ale na przełęczy odbił i dalej szedł już zielonym. Zamiast do zlecenia produkcyjnego, zaprowadzi Cię on na inną górę, o nazwie Generator zamówień u dostawców. Potem, przez dokument PZ, wrócisz na niebieski szlak i dojdziesz nim aż do płatności.

zolty.png

Żółty szlak polecamy wymagającym turystom, którzy nie lubią kupować w pierwszym napotkanym sklepie. Wędrówkę rozpoczniesz od automatycznego wygenerowania zapytań ofertowych do różnych dostawców. Potem czeka Cię nieco wspinaczki - wprowadzisz ceny, które otrzymasz w odpowiedzi (lub też uczynią to samodzielnie Twoi dostawcy, jeśli tylko dasz im taką możliwość). Wreszcie dotrzesz na szczyt, gdzie odpowiedni automat zestawi otrzymane oferty, wybierze najkorzystniejsze cenowo, a po Twojej akceptacji, wyśle odpowiednie zamówienia. Dalej, na etapie dostawy towaru, szlak żółty łączy się z zielonym.

czerwony.png

Czerwony szlak jest krótki, ale ambitny, ponieważ dotyczy funkcjonalności MRP. Poprowadzi Cię on od globalnego planowania sprzedaży na podstawie danych z przeszłości poprzez ręczną korektę planu aż do specjalnego formularza, który pokaże Ci, kiedy i w jakich ilościach powinieneś zamówić towary, względnie surowce do produkcji, aby Twoja firma nagle nie stanęła w miejscu z powodu ich braku (System uwzględni oczywiście przewidywane czasy dostaw oraz produkcji). Z tego miejsca będziesz mógł dalej pójść bądź to niebieskim szlakiem produkcyjnym, bądź też zielonym - handlowym.

czarny.png

Szlak czarny rekomendujemy osobom zarządzającym: prezesom, dyrektorom, ale też pracownikom, którzy mozolnie przygotowują dla nich różne zestawienia i analizy. Szlak powiedzie Cię poprzez projektowanie własnego raportu, aż do jego wykonania i wyboru sposobu prezentacji wyników. Przed Tobą dwa piękne miejsca widokowe: z jednego zobaczysz, jak sprawić, by System sam tworzył i przysyłał Ci pocztą elektroniczną niezbędne dokumenty, z drugiego ujrzysz efekt swojej wędrówki. Pamiętaj, wszystkie dane, które raz trafiły do bazy Systemu, można, co do zasady, prezentować w dowolnych przekrojach i połączeniach!

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site