Maszyny i urządzenia

logo-ABILUS-GROUP-300x98.png ABILUS GROUP (Modlniczka k. Krakowa)
ABILUS GROUP to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branży motoryzacyjnej oraz przemysłowej od połowy lat 90.  Wiodącym produktem firmy są wyciągarki stosowane w pojazdach i przemyśle, które eksportowane są do ponad 35 krajów na całym świecie.
   
AKMEL - logo AKMEL (Wola Mielecka)
Firma AKMEL zajmuje się problematyką związaną z zapewnieniem zasilania gwarantowanego dla przedsiębiorstw, instytucji i odbiorców indywidualnych. Specjalizuje się w produkcji, serwisie oraz dystrybucji agregatów prądotwórczych, a także różnego rodzaju oprzyrzadzeń z nimi związanych, jak np. instalacje automatycznego rozruchu, zasilacze UPS czy też przyczepy drogowe.
   
AMS - logo

AMS (Świdnica)
AMS jest przedsiębiorstwem zajmującym się budową maszyn i urzadzeń specjalnych wykorzystywanych chociażby w branży motoryzacyjnej, czy też AGD, a także w przemyśle elektromaszynowym.

Zobacz referencje

   
Automatspec - logo
Firma oferuje automaty do kawy, przekąsek i słodyczy, automaty do napojów chłodzących oraz ekspresy ciśnieniowe do biur.
   

Arkom - logo

Arkom (Rzeszów)
ARKOM jest firmą handlową zajmującą się dystrybucją narzędzi skrawających, pomiarowych, materiałów ściernych oraz obrabiarek. Świadczy także usługi w zakresie naprawy maszyn i urządzeń elektrycznych. W 2005 roku firma otrzymała certyfikat wydany przez DEKRA Intertek Certification GmbH z Stuttgartu potwierdzający wdrożenie i skuteczną realizację systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2000.

Zobacz referencje

   
BLACHMIX - logo BLACHMIX (Limanowa)
Firma Blachmix istnieje na rynku od 1998 roku. Jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest produkcja oraz dystrybucja używanych maszyn do obróbki metalu. W swojej ofercie posiadają także nowe maszyny, wyprodukowane  zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Są to między innymi: automatyczne linie do profilowania blach, profilarki wielorolkowe, trapezarki itp. Blachmix specjalizuje się również w obróbce skrawaniem.
   

Cantoni Motor S.A. (Cieszyn)

Grupa Cantoni jest wiodącym w Polsce producentem asynchronicznych silników elektrycznych oraz narzędzi skrawających do obróbki metali i drewna.

Zobacz referencje

   

Corrimex - logo

Corrimex (Łomianki k/Warszawy)
Firma CORRIMEX działa w branży paliwowej. Jest czołowym w Polsce dostawcą myjni i urządzeń na stacje paliw. Dzięki punktom serwisowym rozlokowanym na terenie całego kraju zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla urządzeń myjących, systemów pomiarowych oraz dystrybutorów paliwowych i LPG. Firma stale się powiększa i umacnia swoją pozycję. Gwarancją najwyższej jakości obsługi klientów jest uzyskany w 2004 roku certyfikat ISO 9001:2000.

Zobacz referencje

   
DanLab - logo DanLab (Białystok)
Firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem różnego rodzaju laboratoriów: analitycznych, ochrony środowiska, mikrobiologicznych, a także technologicznych.
   
EKO TECH - logo EKO TECH (Kraków)
Firma świadczy usługi porządkowe (sprzątanie biur i magazynów). Eko-Tech oferuje ponad to sprzedaż maszyn, urządzeń i profesjonalnych środków do mycia i czyszczenia.
   
GST24.jpg GST.24 (Komorniki k. Poznania)
Grupa Serwisów Technicznych swym działaniem obejmuje serwis 24h, przeglądy, pomiary, remonty i montaże m.in. instalcji elektrycznych, telekomunikacyjnych, gazowych itp. Oprócz zapewnienia sprawności urządzeń związanych z energią, ciepłem i wentylacją oferują dodatkowo: prowadzenie dokumentacji budynku zgodnej z wymogami prawnymi, przygotowanie obiektów i urządzeń do wymaganych przeglądów, kontrolę terminów przeglądów.
   

HYDROG - Zakład Budowy Maszyn - logo

HYDROG - Zakład Budowy Maszyn (Łódź)
HYDROG produkuje maszyny do budowy i remontów dróg i mostów, do bieżącego utrzymania dróg latem i zimą oraz maszyn budowlanych i lotniskowych. Przedsiębiorstwo dostarcza sprzęt do przedsiębiorstw drogowych, komunalnych, zakładów wodno – kanalizacyjnych, firm budowlanych, wyburzeniowych, zarządów dróg i in. W 2004 r. firma wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi w konkursie „Łodź Proponuje” na najlepsze łódzkie produkty.

Zobacz referencje

   
ITALMARCO - logo ITALMARCO (Kraków)
Jedna z wiodących firm w branży piekarsko-cukierniczej. Lider w zakresie technologii silosowych oraz systemów kontroli produkcji w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych. W ciągu swej 17-letniej obecności na rynku, firma zdobyła zaufanie kilkuset polskich producentów, instalując w ich zakładach swoje urządzenia, doradzając i wprowadzając najnowsze technologie produkcyjne oraz zapewniając szybki i skuteczny serwis techniczny.
   
Mahr.png Mahr Polska (Warszawa)
Mahr jest trzecim na świecie największym producentem przyrządów do pomiaru wielkości geometrycznych. Urządzenia pomiarowe firmy Mahr – od suwmiarek po współrzędnościowe maszyny pomiarowe – są używane do pomiarów odchyłek kształtu i położenia, chropowatości i falistości powierzchni części w przemyśle motoryzacyjnym, inżynierii mechanicznej, precyzyjnej i optycznej, a także w dziedzinie badań naukowych. 
   
Metalbet_logo.png METALBET (Osowa)

METALBET to firma produkcyjno-handlowo-usługowa działająca na rynku grzewczym od 1984 roku. Firma specjalizuje się w produkcji podgrzewaczy wody, zbiorników solarnych i buforowych, kotłów przemysłowych i automatycznych, jak i m.in. piecokuchni.

   
KLIMAPOZ - logo
Klimapoz działa na ogólnopolskim rynku od 1990 roku i zajmuje się kompleksową obsługą urządzeń klimatyzacyjnych: projektem, dostawą, montażem oraz serwisem.
   
Metal-Max - logo Metal-Max (Bielsko-Biała)
Metal-Max powstał w 1988 r. Firma produkuje wysokiej jakości podzespoły, części do maszyn oraz świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem, spawania i montażu. Od wielu lat firma współpracuje z przedsiębiorstwami w Niemczech, Anglii, Szwecji, Irlandii, wykonując precyzyjne podzespoły do kompresorów i chłodziarek oraz maszyn rolniczych, drukarskich i papierniczych.

Zobacz referencje

   
MEXIM - logo MEXIM (Radwanice k/Wrocławia)
   

Firma Minimax Polska Sp. z o.o. (Łomianki k/Warszawy)

Część niemieckiej grupy Minimax GmbH & Co. KG specjalizująca się między innymi w projektowaniu, budowie oraz serwisowaniu systemów gaśniczych.

Zobacz referencje

   
Petroster - logo Petroster (Kraków)
Przedsiębiorstwo świadczy usługi produkcyjne, montażowe, pomiarowe i serwisowe dla branży paliwowej. "Petroster" prowadzi prace związane z budowami, technologią i wyposażeniem nowych stacji. Firma angażuje się w inwestycje zagraniczne, przede wszystkim na rynkach wschodnich. Ma za sobą doświadczenia pracy w Uzbekistanie, Rosji (Syberia) i Ukrainie.
   
PHMet - logo

PHMet (Radwanice k/Wrocławia)
PHMET istnieje na rynku od 1995 roku i zajmuje się sprzedażą oraz serwisem urządzeń magnetycznych oraz usługami w zakresie obróbki skrawaniem, produkcji detali oraz części zamiennych OBRÓBKI SKRAWANIEM, PRODUKCJI DETALI ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO MASZYN I URZĄDZEŃ. PHMET posiada wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy.

Zobacz referencje

   
Profisun.png
Ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i  wykonawstwie instalacji oraz farm fotowoltaicznych pozwala na efektywne doradztwo w przestrzeni doboru jakości, która przekłada się bezpośrednio na trwałość i bezawaryjne funkcjonowanie farmy przez wiele długich lat.
   

PRO VITA - logo

PRO VITA (Strzelce Opolskie)
Firma PRO VITA zajmuje się sprzedażą nowego i rekondycjonowanego sprzętu medycznego. Jako jedna z nielicznych firm na rynku wraz ze sprzętem dostarcza kompletny protokół bezpieczeństwa urządzeń medycznych według norm europejskich: IEC/EN 60601-1 oraz najnowszą IEC 62353 / VDE
0751, a pomiary dokonywane są najnowocześniejszą aparaturą Seaward Group UK.

Zobacz referencje

   
scm.JPG SCM jest grupą przemysłową wiodącą prym w sektorze projektowania, produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie rozwiązań do obróbki szerokiej gamy materiałów (drewna, szkła, plastiku, marmuru, metalu, materiałów kompozytowych).
   
Sigma S.A. - logo
SIGMA S.A. dysponując profesjonalnym biurem projektowym oraz doświadczonym zapleczem produkcyjnym opracowuje, produkuje i wdraża nowatorskie rozwiązania dla górnictwa i ochrony środowiska.
   

Wampol - logo

Wampol (Mysłowice)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WAMPOL specjalizuje się w remontach maszyn i urządzeń górniczych oraz elementów hydrauliki siłowej i sterowniczej. Oferuje także usługi hotelarsko-gastronomiczne w domu wczasowym GWAREK. Dzięki wprowadzonemu i stosowanemu systemowi ISO 9001 oferowane wyroby i usługi posiadają wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Zobacz referencje

   
Andzrej Bijak.gif
P.P.U.H. Zakład Ślusarski Andrzej Bijak powstał w 2000 roku, wpisując się w tradycje rodzinne zakładu rzemieślniczego sięgające roku 1984. Zakład prekursor na początku swojej działalności produkował detale głównie dla potrzeb górnictwa, a jego największymi odbiorcami były kopanie Katowickiego Holdingu Węglowego. Firma oferuje obecnie usługi projektowe i wykonawcze maszyn i urządzeń dla szerokiej gamy branż: maszynowej, budowlanej, górniczej, rolniczej, sadowniczej, automatyzacji produkcji oraz innych.

 

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site