MinorERP na jedno stanowisko – za jedyne 450CRM / ERP Berberis - Minor
Twoja firma jest jeszcze wprawdzie niewielka - może dopiero co ją założyłeś – i jak na razie, całą obsługą biurową zajmuje się w niej jedna osoba. Prowadzi prosty magazyn, wystawia faktury, być może rejestruje też zgłoszenia serwisowe. Ale czy naprawdę musi robić to ręcznie? No, nie ręcznie, przecież ma komputer, a na nim Outlook, Word, Excel itp.

Dobrze więc, zgódźmy się, że pół-ręcznie.  Nawet jeśli nie wystawia faktur w Excelu, bo kupiłeś już jakiś prosty program do fakturowania, to jednak nie ma on powiązania z pocztą, magazynem, ofertami, zamówieniami itp. To nic – powiesz – póki co nie ma tego wiele, jakoś wszystko ogarniamy. Póki co…

Ale Ty przecież chcesz się rozwijać. Oczami wyobraźni widzisz tych kilku magazynierów, kilkunastu handlowców, dwie sekretarki, iluś tam serwisantów, prawda? A zdajesz sobie sprawę, jak trudno będzie wtedy wymienić owe proste, niezależne aplikacje na coś naprawdę sensownego?


 

Pomyśl więc o przyszłości już teraz! W cenie 450 PLN netto mamy dla Ciebie Minora, jednostanowiskową wersję dużego, profesjonalnego systemu. Ograniczyliśmy wprawdzie jej możliwości konfiguracyjne, ale dzięki temu powinieneś sam poradzić sobie z instalacją i parametryzacją. Nie ma w niej też rozpoznawania pisma ręcznego, ani obsługi wielu walut, a do dyspozycji  masz tylko jeden magazyn.

Jeśli chodzi o inne szczegóły, spójrz na Opis systemu – Berberis Minor, który Ci oferujemy, posiada funkcjonalności wymienione w punktach 1-15, oczywiście bez wsparcia pracy grupowej. Jeśli chciałbyś mieć dokładnie to samo, ale na kilku stanowiskach, ze współdzieleniem informacji, zobacz naszego Multiminora. A gdy Twoja firma urośnie jeszcze bardziej i potrzebne Ci będą pozostałe elementy wymienione w Opisie, po prostu dokupisz odpowiednie moduły, dopłacając jedynie różnicę w cenie licencji. Nie stracisz więc ani złotówki! Co więcej, przesiadka na pełny system nie sprawi żadnych problemów technicznych – po prostu od razu zobaczysz w nim swoje dane, a Twoi pracownicy od razu będą umieli się nim posługiwać. Zastanów się, ominą Cię kosztowne perturbacje, które nadwyrężyły już niejedną firmę!

 

Aby kupić:

  1. Pobierz i zainstaluj program Berberis Minor.
  2. Pobierz umowę licencyjną. Złożenie zamówienia oznacza jej akceptację.
  3. Wypełnij formularz zamówienia i wpłać na nasze konto bankowe kwotę 450 PLN netto (553,50 PLN brutto).
  4. Po otrzymaniu przez nas potwierdzenia dokonania wpłaty prześlemy na Twój adres e-mail plik z kodem licencyjnym, umożliwiającym uruchomienie pełnej wersji oprogramowania oraz fakturę w formacie pdf.

 

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site