Dostęp przez WWW


Dla Twoich klientów i partnerówCRM / ERP Berberis - Dostęp przez WWW

Z naszego systemu można po prostu korzystać przez przeglądarkę WWW, przy czym wygląda on wtedy dokładnie tak samo, jak typowa aplikacja desktopowa oferując ergonomię oraz wysoki komfort obsługi, charakterystyczny dla tego rodzaju rozwiązań.

Oprócz tego w ramach Systemu Berberis oferujemy też tzw. lekkie aplikacje WWW, przeznaczone do ściśle określonych celów, jak np. wymiana zadań i dokumentów, bądź też sprawdzanie dostępności towarów w magazynach i ich zamawianie.

Oprogramowanie to udostępnia nasz Serwer Aplikacyjny


Granum.jpg  Granum


oparty na koncepcji SaaS (Software as a Service), my zaś dostarczamy je wraz z kodem źródłowym, zezwalając użytkownikom na dokonywanie w nim modyfikacji oraz swobodną rozbudowę. Model licencjonowania dostępu do serwera został przy tym skonstruowany w taki sposób, aby korzystanie z aplikacji przez dużą liczbę rozproszonych użytkowników (klientów, kooperantów, partnerów handlowych itp.) nie wiązało się z wysokimi kosztami.

Granum komunikuje się ponadto z tworzonymi przez nas aplikacjami mobilnymi na smartfony, tablety, bądź też różnego rodzaju urządzenia o specjalnym przeznaczeniu (np. czytniki kodów kreskowych).

Zapoznaj się z aplikacjami WWW udostępnianymi przez serwer Granum:
→  Pobierz i przeczytaj:  Czy wdrożenie Systemu Berberis się opłaci?


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site