Kliknij aby powiększyć

 

Pierwsza zakładka formularza pozwala wprowadzić dane firmy użytkującej System, przy czym poprawne wypełnienie pól zaznaczonych na niebiesko jest konieczne, ponieważ na podstawie zawartych w nich danych generowany jest kod odblokowujący.

Przycisk Generuj tworzy kod i wyświetla go w polu Kod firmy, natomiast przycisk Do pliku zapisuje go we wskazanej lokalizacji dyskowej, w pliku o nazwie Kod.txt. Ten plik powinien zostać wysłany do producenta Systemu, który odeśle plik licencyjny z kodem odblokowującym.

Otrzymany plik można wczytać używając przycisku Z pliku lub też zawarty w nim kod wpisać do pola Kod licencyjny, co w konsekwencji uaktywni System w zakresie wynikającym z wniesionej opłaty licencyjnej.

Uwaga: Jakakolwiek późniejsza zmiana danych w polach zaznaczonych na niebiesko zablokuje System aż do chwili wprowadzenia nowego kodu licencyjnego.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Instrukcja Obsługi - przejdź do strony głównej
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site