Kliknij aby powiększyć

 

Formularz służy do zarządzania akcjami automatycznymi.

Akcje automatyczne stanowią element warstwy konfiguracyjnej Systemu. Są to w istocie niewielkie programy samoczynnie wyzwalane przez System bądź to po wystąpieniu określonego zdarzenia, bądź też po prostu co pewien okres czasu. Mogą one wykonywać bardzo różne operacje, specyficzne dla wybranego przedsiębiorstwa. Użytkownik może je też uruchamiać samodzielnie, naciskając przycisk Uruchom

Jak wspomniano, treść akcji automatycznych, a więc realizowanie przez nie funkcje, uzależnione są od konkretnych potrzeb klienta, który, posiadając odpowiednią wiedzę informatyczną, może tworzyć akcje również we własnym zakresie, natomiast Berberis oferuje wygodny, uniwersalny interfejs służący do ich obsługi.

Akcje automatyczne mogą być wykorzystywane np. do:

  • przekazywania zadań nieobecnego pracownika innemu pracownikowi,

  • segmentacji klientów,

  • działań typu marketing automation,

  • dynamicznego harmonogramowania produkcji,

  • automatycznej windykacji.

Rozmaitych zastosowań może być oczywiście znacznie więcej.

Przykładowo, akcja automatyczna może zostać użyta, jeśli przewidujemy nieobecność pracownika. Użycie tej opcji powoduje, że zadania wykonywane zwykle przez pracownika, który ma być nieobecny, automatycznie przydzielane będą pracownikowi, który na czas nieobecności go zastępuje. Konieczne jest zatem określenie przedziału czasowego, w jakim pracownik będzie nieobecny oraz osoby go zastępującej.

Instrukcja Obsługi - przejdź do strony głównej
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site