Kliknij aby powiększyć


Formularz udostępnia szczegółowe informacje na temat zdarzenia oraz jego kontekstu.

Pierwsza z zakładek pozwala między innymi zapoznać się z opisem zdarzenia oraz wynikających z niego następnych kroków (przypomnień o czynnościach do wykonania), a także odsłuchać ewentualne nagranie, jeśli takie zostało dołączone do zdarzenia.


Kliknij aby powiększyć


Na drugiej zakładce przedstawione zostały szczegółowe informacje na temat kontrahenta, którego dotyczy zdarzenie.


Kliknij aby powiększyć


Trzecia zakładka udostępnia informacje na temat sprawy, w obrębie której zrealizowane zostało zdarzenie (zob. Struktura informacji).


Kliknij aby powiększyć


Czwarta zakładka zawiera listę plików dołączonych do zdarzenia. Z tego miejsca można każdy z nich otworzyć w zewnętrznym, obsługującym go programie, zainstalowanym na danej stacji roboczej, bądź też zapisać na dysku.


Kliknij aby powiększyć


Zakładka piąta prezentuje atrybuty zdarzenia (zob. Listy).


Kliknij aby powiększyć


Na szóstej zakładce przedstawiono dane dotyczące rozliczenia finansowego autora zdarzenia.


Kliknij aby powiększyć


Siódma zakładka udostępnia listę formularzy dołączonych do zdarzenia (zob. Szablony dokumentów). Z tego miejsca każdy z formularzy można otworzyć w formie podglądu wydruku, bądź też wydrukować go na drukarce zainstalowanej w MS Windows.


Kliknij aby powiększyć


Ósma zakładka udostępnia listę wszystkich uczestników zdarzenia (zob. Struktura informacji).


Kliknij aby powiększyć

 

Zakładka dziewiąta domyślnie otwiera się pusta, jednak w istocie zawiera ona szablon dokumentu, który użytkownik może zaprojektować we własnym zakresie korzystając z modułu administracyjnego Spina+ (z opcjami programistycznymi). Mogą więc znaleźć się na tej zakładce zebrane razem tylko niektóre informacje z zakładek poprzednich lub nawet dane, które na zakładkach tych się nie pojawiają. Użytkownik ma tu dużą swobodę w doborze formatu graficznego, a więc rozkładu tekstu, wielkości i krojów czcionek, kolorystyki itp. Dopuszcza ona ponadto możliwość zagnieżdżania dostępu do danych (drill-down).



Ostatnia zakładka prezentuje unikalny numer zdarzenia w Systemie, a także historię jego modyfikacji.


Uwaga: Historia modyfikacji jest dostępna pod warunkiem włączenia funkcji logowania zmian w module administracyjnym Spina (zob. Spina - logowanie zmian).


Instrukcja Obsługi - przejdź do strony głównej
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site