O firmie


BMS Creative - Siedziba firmy

BMS Creative działa od 1992 roku.

Nasza siedziba mieści się na terenie gminy Liszki, na południowo-zachodnich obrzeżach Krakowa. Tylko 10 minut jazdy samochodem dzieli nas od węzła Bielany na obwodnicy autostradowej, 15 minut - od lotniska w Balicach, a 30 - od centrum miasta.

Berberis – to nasz flagowy produkt, system klasy ERP, z klientem w roli głównej (CRM) i silną orientacją na zarządzanie procesami (BPM). Wprowadzony na rynek w 2001 roku, ma już tysiące użytkowników w Polsce i poza jej granicami. Wdrażając go korzystamy z pomocy licznych partnerów.

 
BMS Creative - Siedziba firmy, korytarz
BMS Creative - Siedziba firmy, sala konferencyjna

Prowadzimy badania i prace rozwojowe w dziedzinie sztucznych sieci neuronowych. Ich efektem jest N-Expert, specjalistyczne narzędzie do eksploracji danych, używane np. do prognozowania zużycia energii elektrycznej, ale też do badania genetycznego uwarunkowania różnych chorób.

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując przez wiele lat dla dużych korporacji, lecz nasza oferta nie ogranicza się tylko do tego segmentu. Przeciwnie, nie unikamy rynku MSP. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania informatyczne.

 
BMS Creative - Siedziba firmy, pokój programistów
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site