Wiadomości

Wciąż są pieniądze na doradztwo!

napisany przez admin w czerwca 10, 2005

W dwóch turach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, działanie 2.1, "Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo" przyznano wnioskodawcom dofinansowanie na łączną kwotę 12 mln. PLN. Stanowi to dopiero niecałe 9% budżetu (33 mln. EUR), podczas gdy fundusze z działania 2.3 (inwestycje) praktycznie się już wyczerpały.


Berberis w EFI

napisany przez admin w maja 31, 2005

Polskie Towarzystwo Doradztwa Ekonomiczno-Finansowego i Inwestycyjnego EFI Sp. z o.o. wybrało system Berberis do zarządzania prowadzonymi przez siebie projektami, związanymi z tym sprawami, pracą grupową i obiegiem dokumentów.


Są pieniądze na doradztwo!

napisany przez admin w marca 4, 2005

Spośród 721 wniosków o dofinansowanie usług w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, działanie 2.1, "Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo", złożonych w pierwszym terminie, pozytywnie oceniono 261, na łączną kwotę 4,7 mln. PLN. Cały budżet projektu to 33 mln. EUR, zatem zostało jeszcze sporo pieniędzy. "Rzeczpospolita" z 4 marca br. mylnie informuje, jakoby zagospodarowano już 95,3% całości środków.


BMS partnerem Statsoft

napisany przez admin w stycznia 14, 2005

Biuro Matematyki Stosowanej i Statsoft Polska podpisały umowę partnerską. Zgodnie z nią BMS będzie oferować swoim klientom narzędzia analityczne firmy Statsoft, jednego z głównych światowych producentów oprogramowania służącego do eksploracji danych.


Berberis w Grejspol

napisany przez admin w stycznia 5, 2005

Grupa Grejspol z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu wdrożyła system CRM Berberis. Grupa od dziesięciu lat działa na polskim rynku farb i lakierów świadcząc wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa technicznego, doboru i projektowania systemów powłokowych oraz zapewniając kompleksowe dostawy materiałów malarskich. Wdrożenie systemu było częściowo finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu PHARE 2002 SSG "Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw".


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site