Wiadomości

Berberis w chmurze

napisany przez admin w czerwca 20, 2012

BMS Creative - chmuraTwoja firma dopiero startuje. Masz pomysły, plany, ale, jak każdemu, brakuje Ci kapitału. Nasza oferta w zakresie CRM MultiMinimy lub MultiMinora wydała Ci się atrakcyjna, cena licencji jest przystępna, a gdy zaczniesz się rozwijać, będziesz mógł rozbudować zakupioną wersję do pełnego, dużego systemu ERP. To wszystko prawda, ale…

No właśnie. Potrzebny Ci jeszcze serwer, choćby najtańszy, bezpieczne miejsce, w którym mógłbyś go postawić, ktoś, kto będzie nim administrował, zatroszczy się o to, by archiwizować Twoje cenne dane itd. Niestety, trzeba o tym wszystkim pomyśleć, trzeba się tym zająć, poświęcić swój czas. Oczywiście koszty rosną i w efekcie odkładasz wszystko na później. Póki co będziecie się męczyć z tymi dwoma lub trzema komputerami, które znajomy połączył Wam w prostą sieć, będziecie korzystać z jakichś prowizorek, będziecie tracić czas. A przecież czas to pieniądz! Gdyby więc tak dało się od razu rozwiązać te wszystkie problemy…

Mamy dobrą wiadomość! Da się. Pomyśleliśmy o Tobie i wprowadziliśmy nową usługę „Berberis w chmurze”. Wystarczy, że zainstalujesz na swoich komputerach klientów naszego systemu i połączysz się z przygotowanym specjalnie dla Ciebie wirtualnym serwerem, znajdującym się pod naszą opieką. Zajmiemy się administracją i archiwizacją Twoich danych. W razie fizycznej awarii sprzętu, szybko przeniesiemy wszystko na inną maszynę. Nie straszna nam też awaria zasilania z sieci energetycznej, bowiem dysponujemy zasilaczami UPS dużej mocy, a nawet agregatami prądotwórczymi, zaś z Internetem jesteśmy połączeni dwoma zupełnie niezależnymi kanałami, obsługiwanymi przez różnych operatorów.

A ile to będzie kosztować? Niewiele. Za pierwsze stanowisko MultiMinimy lub MultiMinora zapłacisz tylko 98 PLN netto miesięcznie, zaś następne będą jeszcze tańsze: MultiMinima - 39 PLN netto za miesiąc, a MultiMinor – odpowiednio 49 PLN. Jeśli dobrze policzyć, własna infrastruktura zapewne okaże się droższa w utrzymaniu.

Umowę podpisujesz z nami na rok. Gdybyś jednak pewnego dnia chciał wykupić „zwykłą”, dożywotnią licencję i przenieść dane do siebie, rozwiążemy ją bez żadnych dodatkowych warunków, czy opłat.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym Działem Sprzedaży.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site