Wiadomości

CRM ERP Berberis – generacja książki nadawczej pod masową wysyłkę dokumentów

napisany przez w stycznia 30, 2017

berberis.pngMiło nam poinformować, że w Systemie CRM / ERP Berberis pojawiła się kolejna ciekawa funkcjonalność znacznie usprawniająca zarządzanie masową wysyłką dokumentów.

Nowa możliwość polega na dodawaniu do tworzonych pism kodów kreskowych przechowujących informację o kontrahencie. Na późniejszym etapie przygotowywania pism do wysyłki, wystarczy z kolei jedynie zarejestrować za pomocą czytnika wspomniane kody kreskowe, a odpowiednia książka nadawcza wygenerowana zostanie automatycznie.

Przykładem zastosowania może być tutaj chociażby kancelaria windykacyjna wysyłająca każdego dnia mnóstwo pism do wierzycieli.  

Opcja ta pozwala więc uniknąć żmudnej pracy związanej z ręcznym ewidencjonowaniem wysyłanych w danym dniu pism i w znaczny sposób usprawnia działanie sekretariatu.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem szerszych informacji o Systemie Berberis i tym, w jaki sposób może on wpłynąć na poprawę ergonomii pracy, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site