Wiadomości

Moduł JPK Systemu ERP Berberis – nie czekaj do ostatniej chwili!

napisany przez w grudnia 12, 2016

Przypominamy, że już od 1 stycznia 2017 nowym obowiązkiem przekazywania drogą elektroniczną danych w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) objęci zostaną także mali i średni przedsiębiorcy. Implikuje to oczywiście konieczność dostosowania posiadanego oprogramowania do nowych zasad kontroli podatkowych.

JPK.pngW związku z tym, informujemy, że System Berberis przystosowany jest do nowych przepisów i posiada specjalny moduł JPK. Moduł ten umożliwia eksport w strukturze JPK danych związanych z ewidencją zakupu i sprzedaży VAT, a także ewidencją faktur oraz dokumentów magazynowych.


Na zastosowanie się do nowego przepisu większości przedsiębiorstw pozostało już niewiele czasu. Wyjątek stanowią jedynie mikroprzedsiębiorcy, którzy w formie JPK ewidencję VAT będą musieli składać od stycznia 2018 roku.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem aktualizacji Systemu Berberis oraz nowego modułu JPK serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site