Wiadomości

Duża wersja Systemu CRM ERP Berberis już po wakacjach!

napisany przez w sierpnia 9, 2016

berberis.png

Z przyjemnością informujemy, że już we wrześniu udostępnimy Państwu kolejną „dużą” wersję Systemu Berberis – 7.2! W wersji tej znaleźć będzie można między innymi:

  • Nową technologię synchronizacji telefonów komórkowych i tabletów z osobistymi kalendarzami i bazą kontaktów Systemu Berberis – z wykorzystaniem protokołów CalDAV i CardDAV. Komunikacja stanie się teraz szybsza i bardziej niezawodna. Nie będzie też konieczności zakupu oprogramowania serwerowego stron trzecich (np. Synthesis)! Więcej…
  • Nowy moduł do zarządzania sprawami kadrowymi – Personel
  • Filtry rozwijalne na listach takich jak: Kampanie marketingowe, Rozliczenia, Załączniki

a także wiele innych udoskonaleń.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że wraz z zapowiadaną wersją 7.2, oprogramowanie serwerowe Systemu Berberis przestanie być kompatybilne z systemem operacyjnym Windows XP.

Oznacza to, że pewne funkcjonalności Systemu Berberis z serwerem bazy danych posadowionym na Windows XP nie będą już dostępne (np. synchronizacja kalendarzy z telefonami komórkowymi) lub będą działać niepoprawnie. Dotyczy to zarówno linii Composita, Minor, Minima, jak i wersji demonstracyjnych. Klientom posiadającym oprogramowanie Berberis zainstalowane na Windows XP zalecamy zatem aktualizację systemu operacyjnego do wersji Windows wspieranych przez Microsoft.

W związku z powyższym, zaprzestaniemy świadczyć wsparcie dla oprogramowania Berberis z serwerem bazy danych posadowionym na systemie operacyjnym Windows XP.

 

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site