Wiadomości

Nieodpłatnie w czasach pandemii

napisany przez admin w marca 26, 2020

W ciężkich czasach musimy sobie wzajemnie pomagać, a „solidarność” nie powinna pozostać tylko pustym słowem bez znaczenia. Jak większość firm, także i my znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, ale to jeszcze nie powód, aby z założonymi rękami czekać aż zrobi się lepiej - bez aktywności nas wszystkich na pewno się nie zrobi.

Działając w sferze niematerialnej nie możemy szyć masek, ani produkować płynów do dezynfekcji, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom wielu z Państwa, postanowiliśmy udostępnić nieodpłatnie nasz komunikator stanowiący element Systemu CRM / ERP Berberis. Bez wątpienia znakomicie ułatwi on pracę zdalną.

Komunikator ma tę zaletę, że przy poprawnej instalacji na Państwa serwerze zapewnia pełną poufność przesyłanych tekstów oraz plików – ani my, ani nikt inny nie pośredniczy w rozmowach, a cała historia gromadzona jest w Państwa bazie danych.

Jeśli chcecie skorzystać z naszego Komunikatora – zapraszamy na tę stronęJego opis znajdziecie natomiast tutaj.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site