Wiadomości

Trafiliśmy w dziesiątkę!

napisany przez gosia w lipca 7, 2020

Zapowiadana od jakiegoś czasu, jubileuszowa, dziesiąta wersja Systemu Berberis właśnie weszła na rynek. Zawiera ona cały szereg nowych, ważnych funkcjonalności istotnie ułatwiających i automatyzujących pracę.

Berberis 10 już jest

Wśród nich znalazły się między innymi mechanizmy sprawdzające dane kontrahentów w europejskim rejestrze  VAT oraz w polskim wykazie rachunków bankowych, a także ostrzegające o potrzebie zastosowania podzielonej płatności. Wprowadziliśmy również pewne udogodnienia dla firm, których klientami są jednostki samorządu terytorialnego. Ponadto, w nowej wersji znalazło się wiele różnych drobnych, ale bardzo ułatwiających życie ulepszeń, które zapewne docenią wszyscy nasi odbiorcy.

Cały szereg unowocześnień dotyczy obsługi procesów serwisowych, i to zarówno w oprogramowaniu desktopowym, jak i w aplikacji mobilnej. W szczególności możliwe jest teraz bezpośrednie przypisywanie serwisowanym obiektom współrzędnych geograficznych oraz wizualizowanie ich na mapie.

Bardzo duże zmiany zaszły w modułach produkcyjnych. Dzięki wprowadzonym mechanizmom, uwzględniającym różne tryby pracy przedsiębiorstwa, Berberis stał się bardziej zielony, pozwalając na całkowite wyeliminowanie papieru z tych obszarów funkcjonowania firmy, w których do tej pory królował on niepodzielnie.

Last not least, jak mawiają Anglosasi, coś dla wszystkich: zmotywowani pandemią, wbudowaliśmy do naszego Systemu obsługę połączeń wideokonferencyjnych. Jesteśmy przekonani, że znakomicie ułatwi to pracę zdalną, która bardzo się ostatnio upowszechniła i - jak się wydaje - wcale nie odejdzie w zapomnienie, gdy ludzkość odniesie już zwycięstwo nad koronawirusem. 


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site