Berberis w leasingu GRENKE – taniej niż za gotówkę!

napisany przez admin w sierpnia 22, 2012

GRENKE - logo

Nie trzeba być wybitnym ekonomistą, by zauważyć, że pieniądz stał się ostatnio trudno dostępny (a kiedy był łatwo dostępny?). Wskutek różnych globalnych zawirowań, o których głośno w mediach i nie tylko, banki ograniczają akcję kredytową i zaostrzają kryteria dostępu do kapitału. Z drugiej strony, niepewność sprawia, że przedsiębiorstwa nie kwapią się z wydawaniem zgromadzonych środków na inwestycje. To zrozumiałe, choć zdrowy rozsądek podpowiada, że właśnie w czasach dekoniunktury należy angażować się w projekty informatyczne, które zaowocują oszczędnościami, poprawą obsługi klienta i – co za tym idzie - wzrostem sprzedaży. Logiczne, prawda?

Jak zatem pogodzić ogień z wodą? Odpowiedzią jest leasing, ogólnie rzecz biorąc łatwiejszy do pozyskania niż kredyt, ale… droższy. Leasing na dwa lata bez opłaty początkowej kosztuje ok. 25% więcej niż zwykły zakup – cóż, ów prosty rachunek powstrzymuje wielu dyrektorów finansowych przed wybraniem tej opcji.

Teraz jednak przygotowaliśmy razem z firmą GRENKELEASING wspaniałą ofertę. Jeżeli do końca września podpiszesz umowę na korzystanie z naszego oprogramowania w formie leasingu ze spłatą przez okres dwóch lat, obniżymy dla Ciebie jego cenę tak, że wyjdzie taniej niż za gotówkę!

Policzmy to dla przykładowej kwoty 10.000 PLN. Normalnie rata wyniosłaby 518 PLN miesięcznie, zaś po dwóch latach za 100 PLN wykupiłbyś licencję na własność. Tak więc zapłaciłbyś łącznie 12.532 PLN.

W tym przypadku zastosujemy jednak rabat 23% i Twoja rata wyniesie dokładnie 408,87 PLN, a koszt wykupu 77 PLN. Zapłacisz więc tylko 9.889,88 PLN, a więc o ponad 100 PLN mniej niż kupując za gotówkę! A jeśli wziąć jeszcze pod uwagę wartość pieniądza w czasie… Sam widzisz, że to się opłaca.

Nie zwlekaj, oferta ważna tylko do końca września!


Uwaga: Promocja dotyczy cen cennikowych i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site