Wiadomości

CRM Berberis w FM Banku

napisany przez admin w kwietnia 22, 2013

FM Bank

FM Bank i BMS Creative podpisały umowę o wdrożeniu systemu Berberis. Oprogramowanie CRM zostanie zainstalowane w Centrali oraz we wszystkich placówkach banku na ok. 400 stanowiskach.

FM Bank to instytucja finansowa dedykowana obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw. Dla tej grupy docelowej bank posiada specjalnie skonstruowaną ofertę pakietów chroniących firmę, produktów oszczędnościowych oraz kredytowych pozwalających uzyskać środki finansowe na rozwój i inwestycje.   Oprócz produktów dla firm, FM Bank posiada także ofertę dla klientów indywidulanych umożliwiającą dostęp do nowoczesnych usług bankowych w postaci rachunków osobistych, czy atrakcyjnie oprocentowanych lokat terminowych.

FM Bank postawił na bankowość relacyjną, co oznacza, że wciąż poszukuje nowych form nawiązywania i zacieśniania związków z Klientem. Poza dobrym rozpoznaniem potrzeb mikroprzedsiębiorców, FM Bank stawia na profesjonalną i przyjazną  dla Klienta obsługę. Z tego powodu wyodrębnił w swoich oddziałach Opiekunów Klienta, którzy zajmują się jedynie bieżącą współpracą z Przedsiębiorcami.

Berberis będzie jeszcze silniej wspierał pracę Opiekunów Klientów niż dotychczas wykorzystywane w Banku oprogramowanie CRM.

W centrum naszej uwagi stoi zawsze Klient. Naturalną konsekwencją takiego podejścia jest wdrożenie nowoczesnego, dynamicznego CRM – rozumianego jako zdobywanie i utrzymywanie Klientów poprzez efektywne i wydajne zarządzanie wzajemnymi relacjami. System ten traktujemy jako długofalową strategię polegającą na kształtowaniu relacji z Klientem od momentu jej inicjacji do pozyskania jego lojalności – mówi Michał Zielke wiceprezes Zarządu FM Banku. Nowe oprogramowanie ma zapewnić stałe monitorowanie życia Klienta w banku, stanu jego biznesu i potrzeb, poprawę obsługi klienta i jego utrzymanie – dodaje. Berberis zapewni nam wiedzę o potrzebach Klienta, ale co ważniejsze gwarantuje naszemu Przedsiębiorcy wartość dodaną, ponieważ możemy dopasować „szyte na miarę” produkty bankowe – podkreśla Michał Zielke.

 

Więcej informacji może udzielić:
 
Ze strony FM Banku:
Iwona Polok
PR Manager
tel.kom. (782) 602 051
iwona.polok@fmbank.pl
 
Ze strony BMS Creative:
Małgorzata Radziejowska
Dyrektor Działu Marketingu
tel.kom. (604) 607 960
mr@bms.krakow.pl
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site