Wiadomości

Video-Berberis

napisany przez admin w kwietnia 21, 2020

Już wkrótce wprowadzimy na rynek kolejną wersję Systemu Berberis, która będzie zintegrowana z oprogramowaniem JITSI, instalowanym na serwerach firm użytkujących nasz System. Umożliwi to prowadzenie poufnych i bezpiecznych telekonferencji.

Komunikator Systemu Bereberis będzie teraz pozwalał nie tylko na przesyłanie wiadomości tekstowych oraz plików, ale także na tworzenie telekonferencji i wysyłanie zaproszeń ich uczestnikom.

Instalacja całości oprogramowania "on premis", czyli na platformie sprzętowej klienta, zapewni, że przesyłany dźwięk oraz obraz nie będą przetwarzane przez żadne komputery należące do firm trzecich. Stosowane szyfrowanie zagwarantuje przy tym pełną poufność przesyłanych danych.

Wprowadzona funkcjonalność znacząco ułatwi pracę tym z naszych klientów, którzy posiadają oddziały w różnych lokalizacjach, bądź też zatrudniają osoby pracujące zdalnie, co w dzisiejszych czasach nie należy już przecież do rzadkości.

 
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site