Wiadomości

CRM / ERP Berberis przez WWW, na smartfony, czytniki itp.

napisany przez w maja 18, 2015

Granum.jpg

Dziś wprowadziliśmy na rynek nowy moduł naszego systemu CRM / ERP – Granum. Nasiono jest tym, z czego wyrasta nowa roślina, zazwyczaj nieco odmienna od oryginału, ale w tym konkretnym przypadku różnice są naprawdę duże. W istocie Granum to specjalny serwer aplikacyjny, umożliwiający dostęp do wybranych funkcjonalności Berberisa poprzez strony WWW, dedykowane aplikacje na smartfony, a także różnego rodzaju urządzenia o specjalnym przeznaczeniu - np. kolektory danych z czytnikiem kodów kreskowych.

Cena Granum uzależniona jest od tzw. opcji, czyli zakresu funkcjonalnego, pozwalającego na wykorzystanie określonych aplikacji, których to ceny będą z kolei zależeć od ich charakteru. W szczególności te, działające w przeglądarkach WWW, obejmie licencja open source, a więc pozostaną one bezpłatne. Co więcej, nasi klienci oraz partnerzy będą mogli dowolnie je przebudowywać i dystrybuować, oczywiście pod warunkiem nie pobierania z tego tytułu opłat licencyjnych.

W chwili obecnej dostępna jest już aplikacja WWW o nazwie Zadania, wspomagająca obieg zdarzeń i dokumentów niejako na zewnątrz firmy użytkującej nasz system, a więc np. u jej partnerów biznesowych. W fazie testów znajduje się też specjalny program dla przedstawicieli handlowych, działający na smartfonach z systemami Android i iOS (także w trybie off-line), natomiast w drugiej połowie roku należy się spodziewać premiery sklepu internetowego oraz specjalnego rozwiązania dla magazynierów, obsługującego bezprzewodowe kolektory danych z czytnikiem kodów kreskowych.

Sam serwer Granum dostarczamy wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną, umożliwiającą zainteresowanym tworzenie własnych rozwiązań skomunikowanych z Systemem Berberis.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site