Wiadomości

Nowości w wersji 9.2

napisany przez admin w stycznia 15, 2019

Jednostka.pngJuż wkrótce pojawi się wersja 9.2 Systemu Berberis, a w niej kilka ważnych, nowych funkcjonalności. Oto one:1. Pełna obsługa dowolnie wielu kas gotówkowych

Umożliwia to niezależne ewidencjonowanie dokumentów KP i KW oraz rozliczanie każdej z kas.

2. Wsparcie komunikacji z firmami kurierskimi

Na podstawie wystawionego dokumentu WZ System automatycznie wysyła żądanie do wybranej firmy kurierskiej i pobiera odpowiedni list przewozowy. Następnie umożliwia śledzenie przesyłki. Na początek obsługa Fedex i DPD.

3. Kredyty kupieckie na poziomie spraw

Funkcjonalność pozwala na przyznawanie temu samemu klientowi różnych kredytów dla różnych kontraktów handlowych (włączając w to pełną ich obsługę).

4. Automatyczne przeliczanie jednostek

Oprócz tzw. jednostki magazynowania udostępniliśmy możliwość wprowadzania dowolnie wielu jednostek przyjęcia. Tym samym można teraz kupować towar w kontenerach, paletach, zgrzewkach itp., a przechowywać go zawsze w sztukach. Przeliczenie dokona się automatycznie z chwilą wystawienia dokumentu PZ.

5. Serwer OCR z obsługą języka polskiego

Jest to dodatkowy moduł do kupienia w cenie 3.000 PLN + VAT (bezpłatny w wersji Superior). Dzięki niemu można wykorzystać oferowaną przez moduł Tignum opcję przetwarzania zeskanowanego obrazu tekstu na tekst, bez konieczności zakupu drogiego oprogramowania zewnętrznego. Uwaga: inwestycja zwraca się już w pierwszym roku używania!

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site