Wiadomości

Najnowsza wersja Systemu Berberis już jest!

napisany przez admin w sierpnia 26, 2010

CRM Berberis - banerNajnowsza wersja Systemu Berberis - 5.0.1.3. - jest już dostępna na naszych stronach! Specjalnie dla Państwa została wzbogacona o wiele nowych, niezwykle istotnych funkcjonalności, a pośród nich między innymi:

  • uprawnienia dynamiczne, dzięki którym upoważnieni do tego pracownicy mogą modyfikować prawa dostępu do różnego rodzaju dokumentów niejako „w locie”, w zależności od ich treści
  • komunikator wewnętrzny, umożliwiający szybką i bezpieczną komunikację pomiędzy pracownikami firmy, z możliwością przesyłania dokumentów, żądania potwierdzeń, organizowania telekonferencji, itp.
  • Mozliwość alokowania wydatków do centrów kosztowych – udoskonalone dzięki możliwości rozbijania faktur i przydzielania poszczególnych pozycji do odpowiednich spraw
  • Integracja z programem X-Lite służącym do telefonowania

oraz wiele innych, równie przydatnych funkcjonalności!

Jesteśmy przekonani, że dodatkowe korzyści, które zawiera nowa wersja Systemu Berberis, przyczynią się do jeszcze wygodniejszej i efektywniejszej pracy w Państwa firmie.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site