Wiadomości

Luki w obszarze bezpieczeństwa!

napisany przez admin w maja 25, 2023

Z dniem 14 lutego 2023r firma Microsoft całkowicie wycofała przeglądarkę Internet Explorer z systemu Windows i zastąpiła ją przeglądarką Microsoft Edge.

 

Tym samym, wykorzystywany przez System Berberis w bardzo wielu miejscach (np. poczta, zdarzenia, przypomnienia, sprzedaż, produkcja itp.) silnik HTML przestał być aktualizowany i jego ewentualne luki w obszarze bezpieczeństwa nie są już usuwane. Co więcej, z upływem czasu rośnie prawdopodobieństwo, iż w kolejnej aktualizacji MS Windows zostanie on całkowicie wyłączony, zaś to z kolei sprawi, że nasze oprogramowanie praktycznie przestanie działać.

Aby zapobiec tego rodzaju sytuacji, jak również wyeliminować z Systemu Berberis potencjalne zagrożenia, w wersji 11.1 zastąpiliśmy silnik Internet Explorer innym, bezpiecznym rozwiązaniem.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, gorąco zachęcamy więc do jak najszybszego zainstalowania wersji 11.1, która w przyszłym tygodniu ukaże się na rynku.

Wszystkich, którzy nie mają już dostępu do nowych wersji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą celem wykupienia gwarancji na oprogramowanie.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site