Wiadomości

CRM ERP Berberis – wersja 7.2 już dostępna!

napisany przez w września 19, 2016

berberis.png

Na naszych stronach internetowych dostępna jest już nowa, „duża” wersja Systemu CRM ERP Berberis – 7.2.

 

 Wśród nowych funkcjonalności znaleźć można chociażby:

  • Personel - Zarządzanie sprawami kadrowymi w tzw. „obszarze miękkim”
  • Nową technologię synchronizacji telefonów i tabletów z osobistymi kalendarzami oraz bazą kontaktów Systemu Berberis – z wykorzystaniem protokołów CalDAV i CardDAV. Komunikacja jest teraz szybsza i bardziej niezawodna. Nie ma też konieczności zakupu oprogramowania serwerowego stron trzecich (np. Synthesis). Więcej…
  • Możliwość zlokalizowania klienta na mapach całego świata oraz wyznaczenia do niego trasy przejazdu na podstawie znajdujących się w bazie jego danych adresowych – przy wsparciu map OpenStreet
  •  Filtry rozwijalne na listach takich jak: Kampanie marketingowe, Załączniki, Rozliczenia, Taryfikator

a także wiele innych udoskonaleń.

 

Prosimy o pobranie aktualizacji systemu, natomiast Tych z Państwa, którym wygasła gwarancja na nasze oprogramowanie, gorąco zachęcamy do jej przedłużenia. Zapewni to dostęp do nowej wersji oraz wszystkich kolejnych, które pojawią się w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że wraz z wersją 7.2, oprogramowanie serwerowe Systemu Berberis przestaje być kompatybilne z systemem operacyjnym Windows XP.

Oznacza to, że pewne funkcjonalności Systemu Berberis z serwerem bazy danych posadowionym na Windows XP nie są już dostępne (np. synchronizacja kalendarzy z telefonami komórkowymi) lub będą działać niepoprawnie. Dotyczy to zarówno linii Composita, Minor, Minima, jak i wersji demonstracyjnych. Klientom posiadającym oprogramowanie Berberis zainstalowane na Windows XP zalecamy zatem aktualizację systemu operacyjnego do wersji Windows wspieranych przez Microsoft.

W związku z powyższym, zaprzestajemy świadczyć wsparcie dla oprogramowania Berberis z serwerem bazy danych posadowionym na systemie operacyjnym Windows XP.

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site