Wiadomości

Promocja mikołajowa

napisany przez admin w grudnia 4, 2018

Mikolaj.gif

Ho ho ho!

Specjalna promocja mikołajowa! 


Zapewnij sobie możliwość przejścia

na wersję Berberis Superior

przez cały przyszły rok

za dopłatą 50% ceny licencji!

W przyszłym roku System Berberis zostanie wzbogacony o szereg nowych funkcjonalności wspierających zaawansowane harmonogramowanie produkcji, takich jak:

  • wizualizacja procesów produkcyjnych na diagramach Gantta,
  • analizy what if,
  • algorytmy detekcji i rozwiązywania konfliktów,
  • funkcja kary.

Pojawią się one jednak wyłącznie w największej wersji Superior, którą dedykujemy najbardziej wymagającym klientom i której cena jest ponad dwukrotnie wyższa od popularnej Composity.

Tym niemniej, postanowiliśmy zrobić Państwu mikołajowy prezent: wszyscy, którzy do końca grudnia zakupią wersję Composita z modułami produkcyjnymi Ramus i Ramus Factor lub dokupią takie moduły do już posiadanej licencji, będą mogli przez cały przyszły rok przesiąść się na Superiora dopłacając jedynie 50% ceny licencji. W przypadku podstawowego modułu Tignum oznacza to oszczędność aż 1.200 PLN, czyli jego ceny w wersji Composita!

Oczywiście, trudno przewidzieć, co przyniesie rok 2019 - oby okazał się bardzo pomyślny - lecz na pewno warto skorzystać z okazji, żeby nabyć prawo do dużej oszczędności!

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site