Wiadomości

Jedenastka tuż tuż!

napisany przez admin w lutego 21, 2023

Jak ten czas leci! To już 22 lata od premiery i oto w najbliższych dniach na rynku pojawi się System ERP Berberis w wersji 11.

Wersja ta usatysfakcjonuje przede wszystkim przedsiębiorstwa produkcyjne. Cały szereg nowych funkcjonalności i istotnych udoskonaleń w obszarze zarządzania produkcją czyni z naszej jedenastki potężne i wygodne narzędzie, które doskonale poradzi sobie z typowymi, jak również z nietypowymi wyzwaniami. Ulepszone harmonogramowanie, synchronizacja zmian wprowadzanych w różnych elementach Systemu, czy opcja zamawiania surowców z uwzględnieniem rozciągniętych w czasie planów produkcyjnych to tylko niektóre z nowości.

Jedenastka oferuje ponadto bardzo prosty i wygodny sposób wizualizacji całego procesu produkcyjnego, postrzeganego jako ciąg operacji technologicznych, a także możliwość generowania i drukowania kodów kreskowych dla produkowanych partii lub egzemplarzy w momencie, w którym jest to najdogodniejsze.

Użytkownicy linii Superior otrzymują z kolei do dyspozycji nowy moduł "Ramus Globalis", który pozwala zarządzać na specjalnych, długoterminowych kalendarzach sprawami produkcyjnymi, grupującymi poszczególne zlecenia. Mogą też oni od te pory automatycznie generować całą kaskadę zleceń dla produktów hierarchicznie złożonych, a więc takich które posiadają komponenty z kartami technologicznymi, których komponenty posiadają swoje komponenty itd. Co bardzo ważne, kaskada uwzględnia aktualne stany magazynowe, a ściślej ilości dostępne.

Zapraszamy do instalacji!

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site