Wiadomości

Nowa, ulepszona produkcja

napisany przez admin w października 5, 2022

Jeszcze w tym roku planujemy wydanie kolejnej wersji Systemu ERP Berberis, w której pojawi się szereg zmian w obszarze zarządzania produkcją.

I choć większość z nich będzie miała charakter ergonomiczny, to jednak wniosą one zupełnie nową jakość w tę część Systemu, która i tak pozytywnie wyróżnia go spośród konkurencyjnych rozwiązań.

Nowa wersja oferować będzie bardzo prosty sposób wizualizacji całego procesu produkcyjnego, postrzeganego jako ciąg operacji technologicznych, możliwość generowania i drukowania kodów kreskowych dla produkowanych partii lub egzemplarzy w momencie, w którym jest to najdogodniejsze, a także opcję sterowania zamówieniami surowców dla zleceń produkcyjnych zaplanowanych na dalszą przyszłość. 

Użytkownicy linii Superior otrzymają dodatkowo pierwszy element zapowiadanej od jakiegoś czasu, bardzo ważnej funkcjonalności automatycznego harmonogramowania produkcji. 

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site