Wiadomości

Magazyn wysokiego składowania w ERP Berberis już jest!

napisany przez admin w lutego 1, 2016

MS_Skladowanie.pngMiło nam poinformować, że System ERP CRM Berberis wzbogacony został już o możliwość zarządzania magazynem wysokiego składowania.

Dzięki temu, możliwe jest zaawansowane zarządzanie procesami magazynowania oraz precyzyjne ewidencjonowanie towarów z dokładnością do miejsc, w których są one przechowywane – i to z podziałem na 6 poziomów: obszar (składowania, przeładowania, wydania), strefa (np. „Narzędzia”), rzędy, kolumny, półki, gniazda.

Procesy związane z zarządzaniem magazynem wysokiego składowania usprawnia również, współpracująca z Systemem Berberis, aplikacja mobilna Berberis WS, która dedykowana jest na kolektory danych z czytnikiem kodów kreskowych. Na przedstawionym zdjęciu widać przykładową operację przeprowadzaną właśnie z poziomu kolektora danych.

Nowa funkcjonalność znacznie ulepsza logistykę magazynową, co przekłada się między innymi na wyeliminowanie błędów podczas przygotowywania dostaw i skrócenie czasu realizacji zamówień.


 
 
 
 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site