Wiadomości

GymRoom wdrożył Berberisa

napisany przez admin w sierpnia 23, 2023

Miło nam poinformować, że z naszego Systemu Berberis właśnie rozpoczęła korzystanie krakowska firma GymRoom, doskonale znana na rynku ze swojego innowacyjnego podejścia do planowania treningów siłowych i rekreacyjnych oraz zapewniająca swoim klientom wysoki komfort ćwiczeń w indywidualnych, butikowych przestrzeniach. 

System Berberis pozwoli na podniesienie jakości obsługi klientów i usprawni przepływ informacji m.in. w kanałach sprzedażowych, partnerskich oraz w obsłudze i rezerwacji sal butikowych.

Prace zostały wykonane w ramach realizacji Projektu:

"Automatyzacja funkcjonowania firmy GymRoom poprzez zakup i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wspierającego procesy biznesowe w przedsiębiorstwie”.

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój. Oś priorytetowa 6: Zwiększenie potencjału przedsiębiorstw i przygotowanie do cyfrowej transformacji w kontekście pandemii COVID-19. 

Działanie: 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację.

Okres realizacji projektu: 01.07.2022 – 31.05.2023

 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site