Wiadomości

Produkcja oszczędzi drzewa

napisany przez admin w czerwca 2, 2020

W kolejnej, dziesiątej wersji Systemu Berberis, która na rynku pojawi się pod koniec czerwca, wprowadzimy całkowicie nową jakość – opcję obsługi zleceń produkcyjnych bez konieczności ich drukowania.

Zdajemy sobie sprawę, że nie w każdej firmie i zapewne nie od razu realne będzie całkowite wyeliminowanie dokumentów papierowych z obiegu w hali produkcyjnej, jednakże nowe funkcje modułu Ramus Factor umożliwią większości naszych klientów przeprowadzenie takiej rewolucyjnej zmiany - i to w kilku różnych modelach pracy! Niezależnie od tego, czy zlecenia przypisywane są przez dyspozytora konkretnym wykonawcom, czy też dotyczą przewidzianych w karcie technologicznej stanowisk, albo nawet jedynie gniazd produkcyjnych, System w każdym przypadku pozwoli wyeliminować wydruki.

Pomyślmy tylko, jaka to oszczędność! Przestaniemy marnować papier i toner, a co najważniejsze, przestaniemy wycinać drzewa. Bądźmy ekologiczni!


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site