Wiadomości

Aplikacja Berberis Zamówienia już jest!

napisany przez w listopada 27, 2015

GZ_Podgląd_Koszyka.pngMiło nam poinformować, że na rynek weszła nowa aplikacja WWW stanowiąca element naszego systemu CRM / ERP:

 

Berberis Zamówienia

 

Umożliwi ona Państwa klientom składanie zamówień na oferowane przez Was towary lub usługi przy użyciu dowolnej przeglądarki WWW.

 

 

Zobaczcie już dziś możliwości aplikacji Berberis Zamówienia.


BMS Creative wspiera cenne inicjatywy

napisany przez admin w listopada 17, 2015

Z przyjemnością informujemy, że na portalu pojawił się nowy dział - „Wspieramy

Jest to miejsce, w którym będziemy informować Państwa o cennych inicjatywach prospołecznych, wspieranych przez BMS Creative.

Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z pierwszymi informacjami, które pojawiły się już w nowym dziale.


Sprawna inwentaryzacja z aplikacją Berberis IN

napisany przez w października 16, 2015

Berberis_IN_podsumwoanie_Wprowadoznych_Towarów.pngMiło nam poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę o nową aplikację mobilną współpracują z Systemem CRM / ERP Berberis - Berberis IN.

Aplikacja Berberis IN dedykowana jest na kolektory danych z czytnikiem kodów kreskowych i umożliwia szybką weryfikację towarów znajdujących się w magazynach, a także efektywne sporządzenie inwentaryzacji na dany dzień.

 

Więcej na temat aplikacji znaleźć można tutaj.

 


 

 


weBBellZ przyjemnością informujemy, że pozyskane dzięki usłudze weBBell rozpoznania dotyczące wizyt na stronach www od dziś możecie Państwo otrzymywać także pocztą elektroniczną w formie raportu MS Excel.

Tym samym nasza nowa usługa dostępna jest również dla tych, którzy nie korzystają jeszcze z Systemu Berberis.

Oczywiście, z Berberisem można więcej. Informacje o wizytach są obszerniejsze i wygodniej sformatowane, a ponadto uwzględniają one rozpoznania pozyskane bardzo precyzyjną metodą identyfikacji tych, którzy weszli na Wasz portal firmowy w ślad za korespondencją, wysłaną z klienta pocztowego Systemu Berberis.

 

Więcej na ten temat znajdziecie Państwo tutaj.


 

 


CRM Minima z plusem!

napisany przez w października 2, 2015

Berberis_Minima_logo.pngZ przyjemnością informujemy, że właśnie udostępniliśmy nowy produkt – CRM Berberis Minima+.

Specjalnie dla Państwa, oprogramowanie CRM Berberis Minima wzbogacone zostało dodatkowo w arkusz MS Excel, przy użyciu którego, będą Państwo mogli samodzielnie zaimportować do systemu swoją własną bazę kontrahentów.

CRM Berberis Minima+ można nabyć w specjalnym pakiecie razem z programem Berberis Protector, służącym do tworzenia kopii zapasowych baz danych Systemu Berberis oraz do odzyskiwania danych na podstawie zarchiwizowanej kopii.

 

Dowiedz się, jak kupić pakiet CRM.


Szybka obsługa magazynów z aplikacją Berberis MG

napisany przez w września 29, 2015

Miło nam poinformować, że udostępniliśmy kolejną aplikację mobilną – Berberis MG! 

Uruchomicie ją na kolektorze danych z czytnikiem kodów kreskowych, a Wasz magazynier szybko i sprawnie przeprowadzi dzięki niej różnego typu operacje magazynowe, takie jak przyjęcie zewnętrzne, przyjęcie wewnętrzne, przesunięcie między-magazynowe czy rozejście wewnętrzne. Więcej na jej temat znaleźć można tutaj.

 

Zachęcamy również do obejrzenia kilkuminutowego filmu prezentującego jej możliwości.

 

 


Aplikacja Berberis SP już dostępna w sklepie Google!

napisany przez w września 11, 2015

Berberis_SP_nowe_zamówienie.gifMiło nam poinformować, że wprowadziliśmy na rynek nową aplikację wspierającą mobilną sprzedaż - Berberis SP.

Dedykujemy ją przede wszystkim przedstawicielom handlowym pracującym w terenie, którzy dzięki niej będą mogli błyskawicznie rejestrować w trybie off-line zamówienia klientów i w dogodnym momencie synchronizować dane z serwerem Systemu CRM ERP Berberis.

Więcej na jej temat dowiecie się tutaj.

Berberis SP działa na smartfonach i tabletach z systemami Android lub iOS. 

Zachęcamy do wypróbowania aplikacji – jest ona już dostępna za darmo w sklepie Google. Wkrótce pojawi się również w sklepie Apple.


Już niedługo premiera mobilnej aplikacji należącej do naszego systemu CRM / ERP - Berberis SP - dedykowanej dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. Aplikacja działa na smartfonach i tabletach z systemami Android i iOS (w trybie off-line), a jej zadaniem jest zbieranie zamówień od klientów i wysyłanie ich do centrali firmy.


Granum.jpg

Dziś wprowadziliśmy na rynek nowy moduł naszego systemu CRM / ERP – Granum. Nasiono jest tym, z czego wyrasta nowa roślina, zazwyczaj nieco odmienna od oryginału, ale w tym konkretnym przypadku różnice są naprawdę duże. W istocie Granum to specjalny serwer aplikacyjny, umożliwiający dostęp do wybranych funkcjonalności Berberisa poprzez strony WWW, dedykowane aplikacje na smartfony, a także różnego rodzaju urządzenia o specjalnym przeznaczeniu - np. kolektory danych z czytnikiem kodów kreskowych.


weBBell - dzwonek w CRM zaczął dzwonić!

napisany przez w kwietnia 13, 2015

W dniu dzisiejszym udostępniliśmy naszą nową usługę - weBBell. Warto spróbować - to nic nie kosztuje!


 

Nasz portal instaluje pliki ciasteczek (cookies) – tutaj dowiesz się o nich więcej. Przeglądając te strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas wspomnianych plików.

When browsing our webpages you accept cookies from this site